تازه های سایت

کد مطلب: 39526
29. آبان 1398 - 8:38
رئیس اداره صمت نهاوند، گفت: بازرسان به‌صورت محسوس و نامحسوس از بازار نهاوند بازرسی می‌کنند و همان‌طور که اعلام شد اجازه افزایش قیمت به کسی داده نمی‌شود و مایحتاج اصلی مردم نیز گران نشده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، بیژن ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بعد از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین طبق وعده‌ای که به مردم داده شد به‌صورت روزانه قیمت‌های بازار نهاوند کنترل می‌شود.

وی اظهار داشت: بازرسان اداره صمت به‌صورت محسوس و نامحسوس و در بازار حضور دارند و به بازرسی از صنوف مختلف اقدام می‌کنند و با متخلفان برخورد می‌شود.

رئیس اداره صمت نهاوند افزود: مایحتاج اصلی مردم به‌هیچ‌عنوان گران نشده است و مردم به شایعات توجه نکنند و با بازرسان اداره صمت و تعزیرات همراهی داشته باشند.

وی گفت: روزانه بازرسی‌ها از اصناف انجام می‌شود و بیش از ۱۷۰ مورد بازرسی فقط توسط بازرسان این اداره انجام‌شده است و اصناف باید بدانند هیچ‌گونه بهانه‌ای برای افزایش قیمت کالا ندارند.

ترابیان اظهار داشت: در شهرستان نهاوند تا امروز هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاهای اساسی مشاهده و گزارش نشده است و از مردم درخواست داریم که تخلفات را سریعاً به شماره ۱۲۴ و اداره صمت نهاوند اطلاع دهند.

وی افزود: مردم مطمئن باشند که بازرسان این اداره به شکایات مردم رسیدگی می‌کنند و طبق اعلام تعزیرات با متخلفان در همان مکان برخورد و رأی صادر می‌شود.

رئیس اداره صمت نهاوند گفت: پرونده متخلفان در سریع‌ترین زمان مورد رسیدگی و صدور رأی قرار می‌گیرد و علاوه بر بازرسی‌های اداره صمت دیگر نهادهای مرتبط نیز بازرسی‌های خود را از اصناف دارند.

وی اظهار داشت: در بخش تأمین کالاهای اساسی در شهرستان نیز هیچ مشکل و کمبودی نداریم و مردم نگران ین مورد نباشند و به شایعات هم توجهی نداشته باشند.

ترابیان افزود: همکاران ما در این اداره به‌صورت صبح و عصر در سامانه ۱۲۴ پاسخگوی همشهریان هستند و به شکایات رسیدگی می‌کنند.

وی در پایان گفت: بعد از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برای همه گروه‌ها مانند سرویس مدارس و آژانس‌ها و همه گروه‌ها تمهیداتی در نظر گرفته‌شده است که همشهریان باید با توجه به اخبار در سامانه‌هایی که برای ثبت‌نام این موارد در نظر گرفته‌شده است اقدام کنند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان