تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39473
25. آبان 1398 - 8:42
رئیس اداره صمت نهاوند گفت: هرگونه افزایش قیمت در اجناس به بهانه افزایش قیمت بنزین ممنوع است و با متخلفان به‌شدت برخورد می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو،بیژن ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: طرح تشدید بازرسی از اصناف نهاوند شروع‌شده است و با متخلفانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین تخلف کنند به‌شدت برخورد می‌شود.

وی اظهار داشت: افزایش هرگونه نرخ ممنوع است چون قیمت‌ها در ستاد تنظیم بازار شهرستان مشخص می‌شود و در کالاها افزایش قیمتی نداریم.

رئیس اداره صمت نهاوند افزود: برای آژانس‌ها و حمل‌ونقل عمومی مطابق قانون سهمیه در نظر گرفته‌شده است و بابت این موضوع نباید نگرانی داشته باشند چون برای تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها سازوکار تعریف‌شده است.

وی بیان داشت: بازرسان اصناف و اداره صمت به‌صورت روزانه از بازار بازدید دارند و قیمت کالاهای مختلف را رصد می‌کنند تا تخلفی رخ ندهد.

ترابیان گفت: با توجه به اینکه سوخت گازوئیل برای حمل‌ونقل سنگین کالاها تغییر نداشته است بنابراین نباید به بهانه افزایش قیمت بنزین شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم.

وی بیان داشت: مایحتاج عمومی مردم افزایش قیمت ندارند و ستاد تنظیم بازار و کمیته نظارت بر بازار با هرگونه افزایش قیمت قاطعانه برخورد می‌کنند.

رئیس اداره صمت نهاوند افزود: اصلاح قیمت بنزین باهدف عدالت اجتماعی و کمک به اقشار کم‌درآمد صورت گرفته است و نباید عده‌ای افراد سودجو با این بهانه دست به گران‌فروشی بزنند.

وی به جرائم متخلفان اشاره کرد و گفت: اصناف به این نکته توجه داشته باشند که پس از دو بار تذکر به متخلفان برای سومین بار واحد صنفی با نصب تابلو پلمپ خواهد شد.

ترابیان افزود: از همه همشهریان محترم نیز درخواست داریم تا هرگونه موارد گران‌فروشی و تخلف را به شماره‌های ۱۲۴ شماره‌های ۳۳۲۳۷۴۲۵ و همچنین ۳۳۲۴۲۰۸۰ اطلاع دهند تا توسط بازرسان رسیدگی شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان