تازه های سایت

کد مطلب: 39296
11. آبان 1398 - 7:44
دو بازیکن پرسپولیس نسبت به شایعه درگیری در رختکن تیم بعد از بازی با ماشین سازی واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی علیپور در دیدار با ماشین سازی در دقیق پایانی می توانست روی فرصت فوق العاده ای که نصیب سرخپوشان شده بود از روی نقطه پنالتی گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند که با ضربه چیپ آن را از دست داد.

در پایان این بازی این بازیکن در شرایطی راهی رختکن شد که به شدت از سوی سکوها با فحاشی و انتقاد بدرقه می‌شد.

در این بین گفته می‌شود در رختکن تیم نیز جو ملتهب بوده است و درگیری‌هایی رخ داده است و از جمله این شایعات درگیری میان شجاع خلیل زاده و علی علیپور بود.

عدم حضور شجاع در سن قهرمانی سوپرکاپ نیز به این شایعات بیشتر دامن زد. شجاع اما در اینباره در توضیح کوتاهی می‌گوید: من بعد از بازی تب و لرز کردم. مستقیم رفتم دوش گرفتم و حالم اینقدر بد بود که پزشک تیم را صدا کردم. به خاطر حال بدم نتوانستم حتی در مراسم جام حاضر شوم و این شایعات نمی‌دانم از کجا شکل گرفته است. ما متحدتر از همیشه تلاش خواهیم کرد و انشاالله هواداران را راضی نگه خواهیم داشت.

علیپور نیز با تایید حرف‌های این مدافع و هم‌تیمی‌اش گفت: بعد از بازی اصلا نتوانستم سرم را در رختکن بالا بیاورم. شجاع هم آنجا نبود. او دیشب حالش بد بود و امروز نیز در تمرین همینطور. خودم به اندازه کافی حالم بد بود و این شایعه اصلا درست نیست.

منبع: ورزش سه

دیدگاه شما