تازه های سایت

کد مطلب: 38732
26. شهريور 1398 - 7:45
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند گفت: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 نفر در مدارس نهاوند پذیرش شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی کولیوند اظهار کرد: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 مسافر در قالب یک‌هزار و 168 خانوار در مدارس نهاوند پذیرش شده‌اند.

وی گفت: به منظور ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه امسال دو مرکز شبانه روزی از تیرماه تجهیز و برای اسکان اختصاص داده شد.

 معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه در مراکز اسکان فرهنگیان علاوه بر فرهنگیان سایر میهمانان و مسافران نیز اسکان داده شده‌اند افزود: بر اساس آمار موجود 88 درصد از پذیرش‌شدگان یعنی جمعیت 4 هزار و 360 نفر را میهمانان فرهنگی و 12 درصد معادل 565 نفر نیز از سایر اقشار جامعه بوده‌اند.

وی از رشد میزان اسکان میهمانان در تابستان امسال خبر داد و گفت: طبق آمار موجود تابستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد پذیرش‌شدگان با رشد 10 درصدی مواجه بوده است.

کولیوند گفت: در تعطیلات نوروز امسال حدود یک‌هزار و 500 نفر از فرهنگیان در مراکز اسکان این شهرستان اسکان یافته و از خدمات ما برخوردار شدند./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد