تازه های سایت

کد مطلب: 38731
26. شهريور 1398 - 7:41
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: توسعه راه‌های مواصلاتی شهرستان نهاوند شتاب گرفته است و تکمیل این طرح‌ها در اولویت برنامه‌های راه و شهرسازی است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حسن بهرام نیا در حاشیه بازدید از طرح‌های تکمیل محورهای مواصلاتی نهاوند به خبرنگاران گفت: امروز به همراه مسئولان استانی از روند اجرایی دو پروژه چهار خطه شدن محور نهاوند-آورزمان- ملایر و تعریض جاده نهاوند به گیان بازدید شد.

وی اظهار داشت: گسترش راه‌های مواصلاتی در شهرستان نهاوند شتاب خوبی گرفته است و باید تا پایان کار و اتمام پروژه‌ها به‌صورت مستمر مورد بازدید و ارزیابی پیشرفت کار قرار بگیرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس افزود: جاده‌های چهار خطه و ایمن نقش عمده‌ای در کاهش چشمگیر تصادفات جاده‌ای دارند ه با توجه به موقعیت مرکزیت داشتن نهاوند بسیار مهم است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌هایی که شده است برای چندین پروژه راه‌سازی نهاوند اعتبارات ملی گرفته‌شده است و محور نهاوند به ملایر نیز در ردیف پروژه‌های بااعتبار ملی قرارگرفته است که اتفاق بزرگی است.

بهرام نیا گفت: پروژهٔ ملی چهار بانده کردن راه نهاوند ملایر از دو طرف در حال کار است و فاز اول آن تا انتهای حوزهٔ استحفاظی نهاوند در آستانهٔ افتتاح و بهره‌برداری است.

وی بیان داشت: با حضور معاون مدیرکل راه و شهرسازی و پیمانکار پروژه، پیگیر مشکلات و ادامهٔ احداث این پروژه مهم و حیاتی برای مردم شهرستان نهاوند هستیم.

نماینده نهاوند همچنین از پروژهٔ اضافه کردن یک لاین به جادهٔ روستایی و توریستی نهاوند به سراب گیان هم بازدید کرد و گفت: تعریض این محور به طول ۱۷ کیلومتر نقش مهمی در رونق گردشگری در سراب گیان دارد و برکات زیادی دارد.

وی افزود: برای شهرستان نهاوند اعتبار بهسازی و تعریض بیش از ۷۵ کیلومتر راه روستایی گرفته‌شده است که تا امروز سابقه نداشته است.

بهرام نیا همچنین به تعریض و ساماندهی محور نهاوند به فیروزان و احداث زیرگذر روستای شهرک در این مسیر اشاره کرد و اظهار داشت: با ساخت این زیرگذر که مراحل پایانی آن در حال انجام است شاهد کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات جاده‌ای در محور پرتردد نهاوند به فیروزان خواهیم بود.

وی در پایان گفت: اصلاح نقاط حادثه‌خیز جاده‌های مواصلاتی نهاوند جز برنامه‌های اصلی در سه سال اخیر بوده است و همچنان باید در اولویت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام