تازه های سایت

کد مطلب: 38618
17. شهريور 1398 - 15:27
رئیس هیئت کاراته نهاوند از کسب ۸ مدال رنگارنگ توسط بانوان کاراته کای نهاوندی در مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سعید علی بخشی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: مسابقات کشوری کاراته سبک JSKA به میزبانی نجف‌آباد استان اصفهان به کار خود پایان داد.

وی با اشاره به حضور نمایندگان استان‌های کشور در این مسابقات، گفت: نمایندگان شهرستان نهاوند در این مسابقات موفق شدند ۸ مدال رنگارنگ کسب کنند.

رئیس هیئت کاراته نهاوند گفت: در مسابقات اصفهان مریم دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول، فاطمه سلگی در رشته کاتا دوم و کومیته اول، نرگس خیشه در رشته کاتا و کومیته دوم، فاطمه دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول، اسرا خویشوند در رشته کاتا و کومیته سوم، فاطمه خیشه در رشته کاتا سوم و کومیته اول، یگانه دارابی در رشته کاتا سوم و کومیته اول و فاطمه سراقی در رشته کاتا سوم و کومیته دوم شده و موفق به کسب افتخار برای استان همدان و شهرستان نهاوند شدند.

وی با اشاره به اینکه معصومه گرایی نایب‌رئیس هیئت کاراته نهاوند به‌عنوان داور و لیلا سراقی به‌عنوان سرپرست و مربی در این رقابت‌ها حضور داشتند، گفت: کاراته نهاوند بیش از هرزمانی دارای پویایی است که این مهم با تلاش مربیان این رشته محقق شده و امیدواریم با حمایت‌های مسئولین ضمن حفظ جایگاه فعلی بتوانیم نمایندگانی در مسابقات آسیایی و جهانی داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام