تازه های سایت

کد مطلب: 37810
23. خرداد 1398 - 7:36
فرمانده انتظامی نهاوند از افزایش ۸۵ درصدی کشف سرقت در نهاوند خبر داد و گفت: ۲۰ سارق کابل مخابرات در نهاوند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ شااحمد ساکی در جلسه تجلیل از پرسنل انتظامی نهاوند در راستای کاهش سرقت کابل‌های مخابراتی و افزایش کشفیات در این حوزه، گفت: ایجاد امنیت در جامعه از وظایف اصلی نیروی انتظامی است اما دراین‌بین همکاری دستگاه‌های دولتی و مردم نیز حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون انواع سرقت‌ها در شهرستان نهاوند کاهش‌یافته است، گفت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری با توجه به اقدامات پلیسی شاهد کاهش ۱۰ درصدی سرقت در شهرستان نهاوند بودیم.

فرمانده انتظامی نهاوند با اشاره به افزایش ۸۵ درصدی کشف اموال مسروقه و افزایش ۲۵ درصدی دستگیری سارقان در شهرستان نهاوندگفت: از ابتدای سال جاری تنها در حوزه سرقت کابل‌های مخابراتی ۲۰ نفر سارق دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی بابیان اینکه با هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان نهاوند ۱۰۰ درصد کابل‌های سرقت شده کشف‌شده‌است، گفت: در حال حاضر به‌صورت شبانه‌روزی بیش از ۳۰ گشت انتظامی تخصصی به‌صورت محسوس و نامحسوس در حوزه استحفاظی شهرستان نهاوند در بحث پیشگیری از جرایم و سرقت‌ها فعال هستند.

ساکی با تأکید بر اینکه شهرستان نهاوند در بحث وقوع جرایم نسبت به سال گذشته شاهد کاهش جرم است، گفت: خوشبختانه در بحث تأمین امنیت سراب‌های شهرستان نهاوند با توجه به فرارسیدن تابستان هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: پلیس همواره با به‌کارگیری نیروهای تخصصی و مجرب در همه زمینه‌ها برابر شرح وظایف ورود پیدا می‌کند و اجازه نمی دهد مخلان نظم و امنیت موجب رنج و آزار شهروندان شوند.

فرمانده انتظامی نهاوند با اشاره به ورود جدی پلیس با توجه به استمداد شهرداری در بحث سد معبر، گفت: موضوع رفع سد معبر با تمام قوا در حال اجرا است و پلیس در این خصوص با هیچ فردی مماشات نخواهد کرد.

وی در پایان از پلمب ۹ نمایشگاه خریدوفروش خودرو در نهاوند خبر داد و گفت: مردم از پارک کردن خودرو توسط نمایشگاه داران در معابر عمومی و پیاده راه‌ها شکایت داشتند و پلیس در این راستا ضمن دادن تذکر در صورت مشاهده خودروها را با هماهنگی پلیس راهور و دستور مقام قضائی توقیف و به پارکینگ خواهد فرستاد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام