تازه های سایت

کد مطلب: 37428
11. ارديبهشت 1398 - 10:19
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: چهار بانوی ورزشکار کشتی آلیش نهاوند موفق شدند در مسابقات انتخابی استان مقام اول را به دست اورده و به مسابقات کشوری راه یابند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مهرداد سعدی‌نژاد اظهار کرد: چهار بانوی ورزشکار کشتی آلیش نهاوند موفق شدند در مسابقات انتخابی استان مقام اول را به دست اورده و به مسابقات کشوری راه یابند.

وی افزود: مسابقات انتخابی کشتی آلیش بانوان استان به مدت دو روز در شهر همدان برگزار شد و 6 نفر از ورزشکاران شهرستان نیز در این رقابت‌ها شرکت کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند افزود: در رقابت استانی چهار ورزشکار به نامهای اسما نادری، لیلا سیاوشی، زینب جلالوند و حدیث سیف به ترتیب در اوزان 55 ، 60 ، 70 و 75 کیلو موفق شدند با غلبه بر حریفان خود مقام اول را بدست آورند و حضور خود را در مسابقات کشوری تثبیت کردند.

وی افزود: ترکیب تیم اعزامی نهاوند به مسابقات کشوری را اسما کولیوند در وزن 55 کیلوگرم، لیلا سیاوشی در وزن 60 کیلوگرم، حانیه کولیوند وزن 65 کیلوگرم ، زینب جلالوند وزن 70 کیلوگرم ، فاطمه کولیوند وزن 75 کیلو گرم و حدیث سیف در وزن 75 کیلوگرم را تشکیل می‌دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: این مسابقات در تاریخ 13 و 14 اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار شده و صبا کرمعلی به عنوان سرمربی این تیم را همراهی می‌کند.

وی در پایان گفت: سال گذشته یکی از ورزشکاران کشتی آلیش نهاوند موفق شد مدال طلای کشوری را به دست آورده و به مسابقات آسیایی اعزام شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان