تازه های سایت

کد مطلب: 37367
3. ارديبهشت 1398 - 8:27
فرمانده سپاه نهاوند گفت: مردم مومن و نوعدوست نهاوند تا امروز بیش از یک میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی برای هموطنان سیل زده جمع آوری کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حضور چشمگیر مردم در عرصه های مختلف کمک رسانی در کشور گفت: از ابتدای سال ۹۸ که مناطق مختلفی دچار سیل و خسارت شدند، مردم قدردان و خیّر نهاوند نیز پای کار آمدند و در کمک رسانی به این مناطق دریغ نکردند.

مرادی افزود: ارزش ریالی کمک های جمع آوری شده تا کنون یک میلیارد و 20 میلیون تومان بصورت  نقدی و غیر نقدی بوده  که از این مقدار ۱۲۰ میلیون تومان نقدی و مابقی بصورت اجناس غیر نقد بوده است.

وی اظهار داشت: این کمک ها در قالب ۱۰ مرحله توسط ۲۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین به مناطق سیل زده ارسال شده و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین استان لرستان ۳ محموله از این مراحل به صورت مستقیم به این استان ارسال شدند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: روز گذشته نیز محموله بزرگی توسط مسجد شهید حیدری و مسجد محمدیه جمع‌آوری و توسط ۹ دستگاه خودروی سنگین ارسال شد.

مرادی افزود: در آینده طرح هر مسجد یک خانه اجرا خواهد شد و هر مسجد متولی ساخت یک واحد مسکونی برای سیل زدگان خسارت دیده خواهد شد.

 وی بیان داشت: ان‌شالله با شروع این طرح تلاش خواهیم کرد در جبران خسارات وارده به مردم و ساخت خانه های ویران شده بهترین عملکرد را داشته باشیم .

فرمانده سپاه نهاوند در پایان با تقدیر و تشکر از ائمه جمعه و جماعات، مسئولین و مدیران شهرستان، هیئات امنای مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و همه مردم نوع دوست نهاوند از حضور همه جانبه و تلاش آنها در جمع آوری این کمک ها قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام