تازه های سایت

کد مطلب: 37332
29. فروردين 1398 - 12:56
فرمانده سپاه نهاوند گفت: تا امروز در 6 مرحله بیش از 386 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی توسط مردم مومن نهاوند برای مناطق سیل زده جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: پس از وقوع سیل در استانهای شمالی و لرستان و خوزستان و اعلام جمع آوری کمک های مردمی، سپاه ناحیه نهاوند نسبت به جمع آوری کمک برای این مناطق اقدام کرد.

وی اظهار داشت: برای جمع اوری کمک ها کلیه پایگاه ها، حوزه و مساجد و سپاه ناحیه نهاوند کمک های نقدی و غیر نقدی مردم مومن نهاوند را برای مناطق سیل زده جمع اوری کردند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: تا امروز پنج مرحله کمک های مردم نوعدوست نهاوند به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی بیان داشت: امروز ششمین محموله کمکهای مردم نهاوند که توسط سپاه جمع اوری شده است به مناطق سیل زده ارسال شد که شامل مواد خوراکی، پتو،نان، وسایل گرمایشی،آب معدنی و دیگر اقلام بود.

مرادی گفت: این محموله شامل ۲۸ میلیون تومان بصورت نقدی و ۳۸ میلیون تومان اجناس غیر نقدی بود.

وی افزود: مردم نوع‌دوست نهاوند تا کنون ۳۸۶ میلیون تومان از طریق سپاه و بسیج به مناطق سیل زده کمک کرده اند که قدردان این کمک ها هستیم و از همه مردم تشکر می کنیم.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت: همچنان نیازمند کمکهای مردم برای هموطنان سیل زده هستیم و همه پایگاه ها، حوزه ها و سپاه شهرستان آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم هستند.

وی در پایان گفت: شماره کارت 5892101214485209 به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و همچنین شماره‌حساب‌های 5151818086011 نزد بانک سپه به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج و شماره‌حساب 3810/35/11504545/1 نزد بانک انصار به نام سپاه استان جهت کمک به مردم سیل‌زده در اختیار همشهریان است.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام