تازه های سایت

کد مطلب: 37298
25. فروردين 1398 - 9:49
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی راه آهن این شهرستان اردیبهشت ماه امسال با اختصاص یکهزار و 700 میلیارد ریال اعتبار آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در جلسه اعضای شورای اداری استان همدان با بیان اینکه با اجرایی شدن این طرح قطار به نهاوند می رود، افزود: سعی شده که قبل از ماه مبارک رمضان آیین کلنگ زنی این طرح آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی 6 طرح بزرگ در نهاوند آغاز شده است گفت: این طرح ها ملی و به لحاظ اقتصادی بسیار مهم است.

بهرام نیا خاطرنشان کرد: کلنگ زنی سد گرین، سه محور ارتباطی، کارخانه تولید شکر به میزبان 70 هزار تن در سال، معدن طلا و سردخانه از مهمترین این طرح ها است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با رونق تولید بارقه های امید در مردم ایجاد می شود و ایجاد طرح های بزرگ به توسعه اشتغال کمک شایانی می کند.

وی مدیریت ستاد بحران استان همدان در سیل را مورد تقدیر دانست و گفت: عملکرد سید سعید شاهرخی استاندار همدان در مهار سیل ستودنی است.

بهرام نیا افزود: استاندار همدان چند روز قبل از وقوع سیل به شهرستان ها سفر کرد و با مدیریت وی به خوبی سیل کنترل شد.

وی اضافه کرد: گاماسیاب نهاوند منشا اصلی رودخانه کرخه به شمار می رود و با وجود اینکه نهاوند بیشترین بارش را در کشور داشت اما مشکل جدی پیش نیامد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: البته رانش در 22 نقطه را شاهد بودیم و انشعاب برخی روستاها نیز قطع شد که باید تمهیدات لازم پیش بینی شود.

بهرام نیا از اختصاص پنج درصد بودجه ملی به عنوان تن خواه به ستاد بحران استان ها خبر داد و گفت: مجموعه استان باید سهم شهرستان ها را مطالبه کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما