تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37275
22. فروردين 1398 - 15:50
امام جمعه نهاوند اقدام اخیر آمریکا در مقابله با سپاه را محکوم به شکست دانست و گفت: این اقدام آمریکا اوج خباثت و کینه‌توزی آن را نشان داد که البته همانند گذشته نمی‌تواند به هدف خود برسند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا اظهار کرد: سپاه پاسداران به عنوان جریانی برخاسته از انقلاب اسلامی در مقابله با توطئه‌های دشمن پیشرو بوده و در برابر خباثت‌های آمریکا ضمن ایستادگی کرده و نقشه آنها را نقش بر آب کرده است.

وی افزود: تصمیم جدید آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه نوعی عقده‌گشایی و اقرار به ناتوانی خود برای مقابله با انقلاب اسلامی است.

امام جمعه نهاوند افزود: سپاه نه تنها نقشه‌های آمریکا را علیه انقلاب خنثی کرده بلکه سیاست‌های استکباری او در منطقه را نیز با چالش مواجه کرده است.

وی تصریح کرد: آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب علیه نظام اسلامی شیطنت‌های زیادی را داشته که از جمله آنها می‌توان به جنگ تحمیلی، تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی اشاره کرد.

مغیثی‌نیا بیان کرد: هر یک از توطئه‌های دشمنان می‌توانست کشوری را دچار فروپاشی کند اما چون انقلاب ما برخاسته از اسلام و ارزش‌های دینی بود، دشمن نتوانست کاری از پیش ببرد.

وی ایجاد داعش با هدف نشان دادن چهره خشن از اسلام را توطئه پیچیده آمریکا در منطقه عنوان کرد و گفت: آمریکا برای شکست انقلاب اسلامی و تامین امنیت اسرائیل داعش را بوجود آورد اما سپاه داعش را نابود کرد.

امام جمعه نهاوند اقدام اخیر آمریکا در مقابله با سپاه را محکوم به شکست دانست و گفت: این اقدام آمریکا اوج خباثت و کینه‌توزی آن را نشان داد که البته همانند گذشته نخواهند توانست به هدف خود برسند.

وی افزود: دشمن به توان نظامی و دفاعی سپاه کاملاً آگاه است و جرات رویارویی با کشورمان را ندارد بنابراین این اقدام او کاری سیاسی و صرفاً برای دلخوش کردن خود و صهیونیست است./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند