تازه های سایت

کد مطلب: 37088
27. اسفند 1397 - 7:45
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند خبر داد:
فعالیت ۴۲ پزشک متخصص و عمومی طی ایام نوروز در نهاوند
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از فعالیت بیش از ۴۲ پزشک متخصص و عمومی طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی با اشاره به اجرای طرح نوروزی شبکه بهداشت و درمان نهاوند از ۲۰ اسفندماه تا ۲۰ فروردین ماه گفت: در حال حاضر پرسنل بهداشت محیط شهرستان نهاوند در قالب ۷ اکیپ ۲ نفره بازرسی از مراکز تهیه و عرضه مواد خوراکی و رعایت بهداشت محیط و مواد غذایی را آغاز کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این تیم‌های بازرسی متشکل از نمایندگان دامپزشکی، اداره صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی است، گفت: در بحث تهیه مواد غذایی از تمامی رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها به‌صورت جدی بازدید خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بابیان اینکه در بحث درمان نیز هیچ نقطه‌ای از مراکز درمانی، داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها خالی از خدمات نیست، گفت: در بحث داروخانه‌ها علاوه بر در نظر گرفتن ۳ داروخانه در شهرهای گیان، برزول و فیروزان یک داروخانه به‌صورت کشیک فعالیت خواهد داشت.

وی ادامه داد: در بحث آزمایشگاه‌های تشخیص طبی نیز علاوه بر ۳ آزمایشگاه بیمارستان‌های آیت‌الله علیمرادیان، شهید قدوسی و شهید حیدری یک آزمایشگاه به‌صورت کشیک دائم برای ارائه خدمت در نظر گرفته‌شده است.

دارابی با تأکید بر اینکه تمامی پرسنل شبکه بهداشت و درمان نهاوند آماده استقبال و خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی هستند، گفت: اورژانس بیمارستان‌های شهرستان نهاوند در ایام تعطیل با دو پزشک و دو پرستار اداره می‌شود که در این طرح تمامی پزشکان آنکال و کشیک نیز دیده شده‌اند.

وی با اشاره به آماده‌باش ۴۲ پزشک متخصص و عمومی در شهرستان نهاوند برای اجرای هرچه بهتر طرح نوروزی، گفت: در بحث اورژانس پیش بیمارستانی نیز ۶ پایگاه اورژانس شهرستان نهاوند با ۷ دستگاه آمبولانس وبا استعداد نیروی انسانی بیش از ۱۴ نفر آماده امدادرسانی به شهروندان در نقاط مختلف شهرستان هستند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام