تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36792
22. بهمن 1397 - 12:39
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد نقشه‌های دشمنان و استکبار جهانی بر ضدانقلاب اسلامی با حضور مردم همواره خنثی‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حسن بهرام نیا در جمع پرشور مردم نهاوند در راهپیمایی 22 بهمن گفت: جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی با حضور پرشور و آگاهانه مردم نمایشی از وحدت و انسجام مردم ایران اسلامی و نشان‌دهنده پایبندی آن‌ها به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

وی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی در طول این 40 سال با وحدت و انسجام و با آگاهی و هوشیاری در مقابل دشمنان ایستاده‌اند و با توجه به انواع تحریم‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان ولی همیشه درصحنه حضور داشتند.

نماینده مردم نهاوند افزود: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب همانند چهل سال گذشته در سال‌های اخیر توطئه کردند ولی برای امسال برنامه‌های ویژه‌ای داشتند که با تدابیر رهبری معظم انقلاب و با هوشیاری مردم از این مرحله نیز عبور کردیم.

وی بیان کرد: امروز نیز دشمنان در حال توطئه هستند و می‌خواهند با فشار اقتصادی مردم را نسبت به انقلاب بدبین کنند ولی نمی‌دانند که انقلاب اسلامی مربوط به خود این مردم است و خودشان نیز از این انقلاب پاسداری می‌کنند.

بهرام نیا بیان داشت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به برکت حضور مردم بازهم دشمنان ناامید شدند و مردم نشان دادند درراه دفاع از انقلاب مصمم و مقاوم هستند.

وی عنوان کرد: چشم دوستداران انقلاب اسلامی به مردم ایران است چون امروز تنها کشوری که در مقابل استکبار جهانی ایستاده است مردم غیور ایران اسلامی هستند.

نماینده مردم نهاوند افزود: حضور پرشور مردم در جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد و تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند