تازه های سایت

کد مطلب: 36738
17. بهمن 1397 - 8:07
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو با تپه حاشیه جاده واقع در مسیر نهاوند- ملایر، یک قاچاقچی جان باخت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ رضا عزیزی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عامل بروز این سانحه رانندگی سرعت غیرمجاز سواری پژو بوده است.
وی اضافه کرد: طبق بررسی های صورت گرفته، سرنشینان خودروی دیگری که این وسیله نقلیه را اسکورت می کردند پس از بروز سانحه رانندگی اقلام موجود در پژو 405 را جابجا می کنند.
رییس پلیس راه همدان ادامه داد: آنها بدون توجه به زخمی شدن راننده این خودرو، پس از انتقال محموله قاچاق پلاک خودروی حادثه دیده را فک کرده سپس محل را ترک می کنند.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: افراد عبوری متوجه این سانحه رانندگی شده و موضوع را به هلال احمر اطلاع رسانی می کنند که پس از انتقال مصدوم به بیمارستان وی جان می بازد.
وی اضافه کرد: برخی از اقلام به جا مانده در حاشیه خودرو و فک شماره وسیله نقلیه موید جابجایی کالای قاچاق در این وسیله نقلیه است.
رییس پلیس راه استان همدان گفت: همچنین یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در جاده فرعی دمق - خنجرآباد از مسیر اصلی خارج و واژگون شد.
سرهنگ عزیزی افزود: راننده این وسیله نقلیه به علت نبستن کمربند ایمنی از داخل خودرو به بیرون پرتاب و دچار جراحت می شود.
وی اضافه کرد: طبق شواهد و اظهار نظر حاضران در صحنه، این تصادف شب رخ داده و صبح زود این موضوع اطلاع رسانی می شود بنابراین احتمال می رود این فرد به علت سرما جان باخته باشد.

انتهای پیام /

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام