تازه های سایت

کد مطلب: 36117
11. آبان 1397 - 14:14
مدیر آموزش و پرورش نهاوند گفت: به‌مناسبت هفته پدافند غیرعامل 14 آبان ماه اجرای مانور زلزله در سطح مدارس شهرستان و نهاوند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا غلامی مدیر آموزش و پرورش نهاوند در این جلسه با بیان اینکه یکی از اهداف پدافند غیرعامل افزایش بازدارندگی در برابر دشمن است، گفت: پدافند غیرعامل یعنی مصونیت‌سازی و هدف از آن کاهش آسیب‌ها و افزایش بازدارندگی‌ها در مقابل تهدیدها است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت پدافند غیرعامل افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، پدافند غیر عامل یک اصل می باشد که نباید به هیچ بهانه ای متوقف شود؛ بنابراین ما هم در راستای همین سخنان، با همکاری دیگر ادارات شهرستان در راستای عملیاتی نمودن برنامه های خود در این هفته تلاش خواهیم کرد.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه پدافند غیرعامل در برابر هر نوع خطری است و فقط شامل جنگ نرم نیست، بیان داشت: پدافند غیرعامل آمادگی در برابر حوادثی مثل سیل، زلزله و ... را نیز شامل می‌شود.

غلامی افزود: در همین راستا آموزش و پرورش با همکاری سپاه، هلال احمر و دیگر ادارات، در روز دوشنبه 14 آبان ماه اجرای مانور زلزله در سطح مدارس شهرستان را در دستور کار دارد که این برنامه به صورت نمادین در آموزشگاه فاطمیه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند