تازه های سایت

کد مطلب: 36108
8. آبان 1397 - 14:38
مدیر آموزش و پرورش نهاوند از کسب رتبه «الف» به عنوان بهترین رتبه در بحث پروژه مهر۹۷ خبر داد و از تمامی دست اندرکاران پروژه مهر، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا غلامی با اعلام این خبر اظهار داشت: با تلاش و همت کارگروه‌های ۶ گانه پروژه مهر در اداره آموزش و پرورش، مدیران و سایر عوامل اجرایی مدارس، آموزش و پرورش نهاوند موفق شد در ارزیابی‌هایی که توسط دبیرخانه پروژه مهر استان از مناطق و شهرستان‌ها به عمل آمد، با رعایت شاخص‌های تعیین شده، با کسب رتبه «الف»، بهترین رتبه در بحث پروژه مهر۹۷ را به خود اختصاص دهد.

وی بازدید مستمر از فعالیت‌های مدارس، مستندسازی برنامه‌ها، پیگیری بحث نقل و انتقالات فرهنگیان، پوشش خبری فعالیت‌ها، ساماندهی نیروی انسانی با شعار مدرسه محوری، برگزاری دوره‌های ضمن خدمت و افزایش پوشش تحصیلی را از مهم‌ترین موارد مورد تاکید پروژه مهر دانست که با تلاش عوامل صف و ستاد آموزش و پرورش نهاوند به بهترین نحو ممکن انجام پذیرفت.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند همچنین از نوآوری‌ها و اقدامات اجرایی منحصر به‌فرد آموزش و پرورش نهاوند در پروژه مهر۹۷ یاد کرد و گفت: امسال ما برای اولین بار اقدام به گردآوری اقدامات پروژه مهر۹۷ شهرستان و چاپ آن در قالب «کتاب پروژه مهر» را داشتیم که در نوع خود قابل توجه بود و مورد تقدیر مسئولین استانی نیز قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام