تازه های سایت

کد مطلب: 36084
30. مهر 1397 - 11:58
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: بیش از 2 هزار و 508 عمل جراحی در بیمارستان شهید آیت الله قدوسی این شهرستان انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی بیان کرد: بیمارستان شهید آیت الله قدوسی از ابتدای راه‌اندازی تا مهر ماه امسال با بهره‌گیری از جراحان متعهد و توانمند، کادر مجرب و چهار اتاق عمل مجهز توانسته است به لحاظ تعداد و تنوع اعمال جراحی 763 عمل جراحی چشم، 324 عمل جراحی گوش و حلق و بینی، 728عمل جراحی عمومی و 693 عمل جراحی ارتوپدی انجام دهد.

وی افزود: در این بازه زمانی در بخش اورژانس به 59 هزار و 11 بیمار سرپایی و 5 هزار و 863 بیمار اورژانسی خدمت رسانی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند عنوان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های چشم، آی سی یو، داخلی جراحی مردان و داخلی جراحی زنان 2 هزار و 864 بیمار هستند.

دارابی اظهار داشت: در آزمایشگاه این مرکز که مجهز به واحد بانک خون و واحد پاتولوژی است به 14 هزار و 703 نفر که آزمایش سرپایی و بستری داشته‌اند خدمت‌رسانی شده است.

وی تعداد مراجعین به واحد رادیولوژی را 4 هزار و 159 مورد وتعداد مراجعین به واحد سونوگرافی را در سال گذشته 2 هزار نفر عنوان کرد و افزود: طبق هماهنگی به عمل آمده از ابتدای مهر ماه امسال واحد سونوگرافی بیمارستان هر روز صبح غیر از روزهای تعطیل اقدام به پذیرش مراجعین کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد