تازه های سایت

کد مطلب: 36057
22. مهر 1397 - 8:18
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از شناسایی و کشف ۲۲ سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ شااحمد سالکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت از نقاط مختلف شهر نهاوند موضوع را به صورت نامحسوس بررسی و در نقاط مختلف شهر نهاوند 8 نفر سارق دستگیر شدند.

وی گفت: دستگیر شدگان به 7 مورد سرقت از اماکن خصوصی، یک مورد خودرو، یک مورد ساختمان دولتی، 12 مورد خانه باغی و سایر سرقت‌ها اعتراف کرده‌اند.

وی افزود: در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر هم در روز‌های اخیر 600 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و افرادی هم دستگیر شده‌اند.

این مقام انتظامی شهرستان نهاوند اظهار داشت: موضوع مهمی که در سرقت از خانه‌ها و اماکن خصوصی می‌توان دید و باید به شهروندان شهرستان هم هشدار داد که بیشتر به آن توجه کنند این‌است که مکان‌های کار و سکونت خود را به مدت طولانی بدون نظارت شخصی و یا تجهیزات دزد‌گیر رها نکنند و هر چند وقت یکبار به این محل سرکشی داشته باشند یا در زمانی که خود نمی‌توانند در این مکان‌ها حاضر شوند از افراد معتمد بخواهند بازدید از این مکان انجام دهند و اگر به مدت طولانی نمی خواهند به آن محل مراجعه کنند اشیا قابل حمل و با ارزش خود را از محل خارج کرده و به جای مطمئنی انتقال دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با تاکید بر اینکه پلیس همیشه در خدمت مردم است گفت: اما این به معنای آن نیست که شهروندان اماکن سکونت و کار خود را به وسایل هشدار دهنده سرقت و ثبت تردد افراد مجهز نکنند این طوری هم فرصت سرقت از سارقان گرفته می‌شود و اموال و سرمایه آنان که سال‌ها برای آن زحمت کشیده‌اند حفظ خواهد شد و امنیت جامعه هم ارتقا می‌یابد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار