تازه های سایت

کد مطلب: 35981
26. شهريور 1397 - 8:36
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند - آورزمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در گفتگو با خبرنگاران نهاوند گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست مجوز مناقصه شده بود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی پیگیری و رایزنی مستقیم در وزارتخانه به‌جای ۲۰ میلیاردتومان برای ۸ کیلومتر طول مسیر، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر مسیر بعد از آورزمان مورد تصویب و مجوز مناقصه آن با انتخاب پیمانکار توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

وی بابیان اینکه تصویب این اعتبار و صدور مجوز در شرایط فعلی، این پروژه را به یک پروژه قوی تبدیل و عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری خواهد داد، از صدور مجوز مناقصه ۱۰ میلیارد تومانی که برای مسیر نهاوند، فیروزان تا سه‌راهی کنگاور به انجام رسیده، خبر داد و گفت: اسناد این پروژه نهایی شده و به‌زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد.

بهرام نیا افزود: برای احداث، آسفالت یا بهسازی ۲۶.۵ کیلومتر راه روستایی از جمله مسیر سراب گیان نیز اعتبار به‌صورت کامل جذب‌شده و در بیشتر مسیرها کار آغازشده یا با تأمین مصالح آغاز خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز احداث و آسفالت بیش از ۲۸ کیلومتر دیگر از راه‌های روستایی شهرستان ازجمله مسیر نهاوند- دهفول به طول ۶کیلومتر اخذشده که اسناد این بخش هم برای مناقصه آماده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شد پیمانکار فعلی طی مدت ۲ماه کار تکمیلی خود را در این مسیر تمام و به‌وسیله پیمانکار بعدی که مشخص‌شده کار آسفالت آن انجام پذیرد

دیدگاه شما