تازه های سایت

کد مطلب: 35828
9. تير 1397 - 0:49
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: انتظار معجزه از دولت وجود ندارد و انفعال آن ها در قبال مسائل و سوءتدبیرها قابل تامل است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: ابتدا واقعه 7 تیرماه را که مصادف شد با شهادت 72 تن از شهدای انقلاب به ویژه شهید بهشتی و یاران باوفای ایشان و همچنین شهادت آیت الله محمدعلی حیدری اولین امام جمعه و نماینده شهرستان نهاوند را تسلیت می گوییم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتظار معجزه از دولت نداریم، گفت: انفعال در دولت در قبال مسائل و سوءتدبیرها قابل تامل است این چه تدبیری است که به واردات کالاهای غیر استراتژیک دلار 4 هزار و 200 تومانی پرداخت شود و واردکننده کالای وارده را به معادل ارز رقابتی به مردم بفروشد.

وی با اشاره به اینکه آیا افکار مربوطه به حک شدن سایت مربوط به وزارت صنعت، معدن و تجارت و واردات 20 هزار خودرو خارجی صحت دارد، ادامه داد: اگر این موضوع صحت دارد چرا دولت پاسخگو نیست و اگر صحت ندارد چرا دولت رسما آن را تکذیب نمی کند.

بهرام نیا در پایان با تاکید بر اینکه موضوع بعدی جاری و ساری ساختن سیاست های غیرکارشناسی و ناعادلانه حاکم بر وزارت جهاد کشاورزی است، خاطرنشان کرد: از یک رو شعار حمایت از تولید داخلی و حمایت از کشاورز را شاهد هستیم و از سوی دیگر با سیاست های ناعادلانه کمر کشاورز را زیربار سیاست ها خم کرده ایم./

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین