تازه های سایت

کد مطلب: 35826
6. تير 1397 - 1:27
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: امسال هشت گروه جهادی از شهرستان نهاوند و یک گروه 20 نفره از استان قم آماده فعالیت و خدمات‌رسانی در روستاهای محروم شهرستان نهاوند هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی و هجرت 3 که با حضور فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جلسات سپاه ناحیه نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: هدف اصلی جلسه هماهنگی و پشتیبانی از دو طرح اردوهای جهادی و هجرت3  است.

وی افزود: طرح اردوهای جهادی دانشجویی و هجرت 3 دانش‌آموزی با چهار هدف اصلی  برگزارمی‌شود که یکی از آنها غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با فضاسازی‌هایی است که صورت خواهد گرفت.

 فرمانده سپاه ناحیه نهاوند تصریح کرد: آشنایی نسل جوان با کار و تلاش، کمک به کاهش هزینه‌های عمرانی و اقتصادی دولت و کادرسازی برای انقلاب  نیز از دیگر اهداف این طرح‌ها است.

وی افزود : در سال گذشته 6 گروه جهادی در روستاهای محروم بکارگیری شدند که به اهدافی مد نظر خود دست پیدا کردند و کار خود را به پایان رساندند.

کریمی ابراز داشت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته به دنبال فقرزدایی و کمک به آبادانی روستاهای محروم شهرستان نهاوند و رسیدن به اهداف مد نظر هشت گروه جهادی از شهرستان نهاوند و یک گروه 20 نفره از استان قم آماده فعالیت و خدمات‌رسانی در روستاهای محروم شهرستان نهاوند هستند.

وی ادامه داد: امسال نیز همانند سال گذشته از ریاست دانشگاه‌های سطح شهرستان نهاوند تقاضا داریم مبالغ مد نظر را برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف این طرح‌ها پرداخت کنند و با کمک فرمانداری و بخشداری‌ها نیز دهیاران روستاهایی که قرار است در آنها کار جهادی صورت گیرد همکاری بیشتر با این مجموعه داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام