تازه های سایت

کد مطلب: 35821
6. تير 1397 - 1:17
فرماندار نهاوند گفت: سه مرکز خرید دولتی گندم آماده خرید گندم کشاورزان نهاوندی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در جلسه کمیته برداشت و خرید گندم از فعالیت ۶ مرکز برای خرید گندم تضمینی کشاورزان نهاوندی خبر داد و گفت: خرید تضمینی گندم از هفته آینده شروع می‌شود که گندم کشاورزان باقیمت تضمینی علی‌الحساب هر کیلو یک‌هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌شود.

وی افزود: سه مرکز خرید دولتی گندم شامل کوثر خزل ، آرد نهاوند و انبار غله و سه مرکز موقت وابسته به تعاونی روستایی مجموعاً با ظرفیت ذخیره ۷۵ هزار تن آماده خرید گندم کشاورزان نهاوندی هستند.

ناصری بابیان اینکه ماهیت کمیته برداشت، پیشگیری از مشکلات و خطرات احتمالی است، تصریح کرد: دستگاه‌ها تمهیدات لازم را در این خصوص مدنظر داشته باشند.

فرماندار نهاوند با اشاره به بروز خطرات احتمالی، گفت: آتش‌نشانی‌های سه ۴ نقطه شهری در هنگام بروز هرگونه آتش‌سوزی منتظر ابلاغ و دستور بنده به‌عنوان فرماندار نباشند و به وظیفه خود عمل نمایند.

ناصری ادامه داد: امور آب و منابع طبیعی، تانکرها و کانال‌های آب‌رسانی را جهت استفاده به‌موقع در مواجهه با خطرات احتمالی شناسایی و نسبت به آماده‌سازی اقدام نمایند و امور برق دستگاه‌های موجود در انبارهای گندم را ازلحاظ فنی بررسی نماید.

وی تصریح کرد:با توجه به اینکه متولی خرید گندم، تعاون روستایی است، این دستگاه باید مدیریت لازم را بر این مسئله داشته باشد.

فرماندار نهاوند گفت: جمعیت هلال‌احمر نیز آمادگی لازم و کافی را برای امدادرسانی در نظر داشته باشد.

وی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه گندم شهرستان نهاوند ازلحاظ کمی و کیفی نه‌تنها در استان، بلکه در کشور زبانزد است، لذا انتظار داریم همه دستگاه‌ها همچون سنوات گذشته پای‌کار بیایند تا بتوانیم برداشت گندم را به‌خوبی مدیریت نماییم.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام