تازه های سایت

کد مطلب: 35793
31. ارديبهشت 1397 - 1:35
فرماندار نهاوند با اشاره به روند کند پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در نهاوند، گفت: گویا قوانین بانک‌های نهاوند با سایر نقاط کشور متفاوت است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در پنجمین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نهاوند بابیان اینکه از هفته گذشته تاکنون حدود ۳۸ پرونده اشتغالزایی در نهاوند تعیین تکلیف شده است؛ گفت: حرکتی در حوزه اشتغال نهاوند صورت گرفته اما تا نقطه مطلوب فاصله‌داریم،

وی خطاب به اعضای کارگروه اشتغال افزود: همه ما از بنده به‌عنوان فرماندار و شما مسئولین شهرستان در بیکاری جوانان مقصر هستیم و باید بپذیریم کم‌کاری کرده و فرصت برای ایجاد اشتغال نگذاشته‌ایم.

فرماندار نهاوند با تأکید بر لزوم حذف کلمه «نمی‌شود» از گفتار اداری، گفت: تا زمانی که «نمی‌شود»  در ادبیات اداری نهاوند وجود داشته باشد میراث دار بیکاری با نرخ ۲ رقمی هستیم.

وی بابیان اینکه همه ادارات در خصوص بلاتکلیفی پرونده‌های موجود در بحث اشتغال سهم دارند، گفت: اگر مدیران قصد کمک کردن در کارگروه اشتغال رادارند در خدمت هستیم در غیر این صورت به کار خودشان برسند و نیازی به حضور آن‌ها در جلسه نیست.

ناصری خطاب به روسای ادارات جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و همچنین میراث فرهنگی گفت: آقایان بیشترین پرونده‌های بلاتکلیف در حوزه کاری شماست و ما به‌عنوان نماینده دولت وظیفه‌داریم این مسائل را حل کنیم بنابراین باید برای اشتغال بیشتر از این وقت بگذارید.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه یقین دارم اگر ارتباط بین دستگاهی وجود داشته باشد همه مشکلات حل می‌شود، گفت: روند پرداختی‌های بانک‌های نهاوند برای ایجاد اشتغال خوب نیست.

وی با اشاره به اینکه گویا قوانین بانک‌های نهاوند با سایر نقاط کشور متفاوت است، گفت: همه ما مطیع قانون هستیم اما من زمانی این نمی‌شود ها را می‌پذیرم که در استان همدان و سایر نقاط کشور و برای همه افراد همینطور باشد.

فرماندار نهاوند در ادامه بابیان اینکه مدیری که در کنار مردم نباشد ما نیز با او مدارا نمی‌کنیم، گفت: مدیریت ارشد استان این مسئله را از من نمی‌پذیرد لذا هر مدیری در کنار مردم باشد از جانم برایش مایه می‌گذارم./مهر

دیدگاه شما