تازه های سایت

کد مطلب: 35101
5. اسفند 1396 - 9:27
فرمانده سپاه استان همدان گفت: دشمن از جمهوری اسلامی ضربه خورده است بنابراین با برنامه ریزی و با جنگ نرم قصد دارد جوانان توانمند کشورمان را گمراه و بی هویت کند که باید در این راه مراقب نقشه های دشمن باشیم.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار مظاهر مجیدی در مراسم یادواره 51 شهید روستاهای دهفول و فهرومند نهاوند گفت: امروز دشمن از ما ضربه خورده است چون تمام خیمه ها و نقشه های آنان را در منطقه برای متلاشی کردن کشورهای اسلامی و حفظ  رژیم صهیونیستی را فرو ریخته ایم.

وی اظهار داشت: دشمن بعد از شکست های مستمر در جنگ تحمیلی، توطئه گروهک منافقین، ایجاد فتنه های مختلف، ناامن کردن شهرهای مرزی و … از نظام قدرتمند انقلاب اسلامی، جنگ نرم را در تمام بخش های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته است.

فرمانده سپاه استان همدان افزود: امروز دشمن فهمیده است انقلاب اسلامی از هیات های مذهبی و جلسات قرآنی شروع شده است و به همین جهت با شروع جنگ نرم و برنامه ریزی برای تک تک جوانان قصد دارند جوانان توانمند ایران را گمراه و بی هویت کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در همین عملیاتی که شهید احمد شوهانی از شهر انقلابی نهاوند به شهادت رسید یک تیم کاملا مسلح و آموزش دیده داعشی قصد داشتند پس از ورود به کشور و استقرار در یکی از شهرهای استان های غربی اقدامات وحشیانه و خرابکارانه زیادی انجام دهند اما با رصد اطلاعاتی و اقدامات امنیتی این تیم شناسایی و اولین فردی که برای مقابله با آنها داوطلب شد همین شهید احمد شوهانی بود.

مجیدی ادامه داد: بعد از شناسایی مکان این تیم، شهید شوهانی اولین نفری بود که برای مقابله با انها وارد میدان شد  و این شهید بزرگوار توسط تک تیراندازهای آنها شناسایی و به شهادت رسید اما آنچه مهم است این مطلب است که شهید شوهانی از جوانان نسل چهارم انقلاب است.

وی افزود: دشمن عراق را گرفت و در سوریه و افغانستان و چند کشور دیگر نفوذ کرد و با ایجاد ناامنی قصد داشت ایران را زمین گیر کند اما مقام معظم رهبری به درستی فرمودند فتنه را باید از جایی نابود کرد که شروع شده است.

فرمانده سپاه استان همدان گفت: مردم ایران علی رغم مشکلات اقتصادی و بعضی نامهربانی ها باز هم به فرموده  رهبر خویش عمل کردند وبا حضور تماشایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر نشان دادند پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

مجیدی بیان داشت: در حادثه چند شب خیابان پاسداران تهران که منجر به شهادت سه نیروی فداکار ناجا و یک بسیجی شد ریشه های از نفاق جدید مشاهده شد که این نفاق هم مانند توطئه های گذشته در نطفه خفه می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما