تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 32030
15. مرداد 1396 - 15:11
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت محمود صارمی و هفته خبرنگار نمایشگاه عکس و هنرهای تجسمی در محل دائمی نمایشگاه های نهاوند برپا شد.
خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمود مصباح در جمع خبرنگاران نهاوند گفت: این نمایشگاه شامل 20 قطعه عکس با موضوع طبیعت و آثار تاریخی نهاوند و 40 اثر نقاشی در تکنیک های آبرنگ ، رنگ زنی غلیظ -آبرنگ- سایش و نقاشی نقطه‌ای، کلاژ، نقاشی با افشانه، نقاشی با کامپیوتر  در سبکهای رئالیسم ، کوبیسم . مدرنیسم و ... و در ابعاد 50 * 70 می باشد که از 12 مرداد ماه و همزمان با هفته خبر نگار و در راستای تجلیل از مقام شایسته خبرنگاران و اصحاب رسانه برپا شده است .

وی اظهار داشت: حرفه خبرنگاری حرفه‌ای سخت در کنار زیبایی‌های خاص خودش است.گاهی در جامعه ما از سختی کار خبرنگاران سخن به میان می‌آید و هرکس در حد شناخت خود از این شغل پردردسر، پراسترس و پرتنش و نیز شغلی که گاهی با وجود سختی‌های کشنده‌اش شور و شیرینی را نیز به همراه دارد، سخن می‌گوید. ولی تا زمانی که افراد در این جایگاه قرار نگیرند و با سختی‌های آن دست و پنجه نرم نکنند کسی این شغل پرمشغله، سخت و کم درآمد را لمس نمی‌کند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: خبرنگاران مشکلات اجتماعی را جستجو می‌کنند، به واقعیت‌های تلخ پی می‌برند، مسائل و نیازهای جامعه را درک می‌کنند و برای انتشار آن خود را مسئول می‌دانند و چون رابط بین مردم و مسئولان هستند نمی‌توانند بی‌تفاوت باشند و غفلت بورزند در نتیجه با قلم خود به جنگ کاستی‌ها، سهل‌انگاری‌ها و کمبودهای موجود می‌روند و گاهی هم در این راه تنبیه و تحقیر می‌شوند، ولی باز دست از کار رسالت خود برنداشته و همچنان در راستای آبادانی و اطلاع‌رسانی می‌تازند.

وی افزود: امروز بر همه ما وظیفه است تا در سالروز شهادت محمود صارمی که روز و هفته خبر نگار نامیده شده قدردان این همه مجاهدت و تلاش شبانه روزی و بی ادعای این عزیزان  باشیم .

مصباح گفت: لازم به توضیح است که این نمایشگاه همه روزه در ایام برپایی از ساعت 9 تا 12 و 14 تا 19 در محل برپایی واقع در بلوار شهید بهشتی خیابان دانش مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) آماده بازدید علاقمندان و هنر دوستان می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا