تازه های سایت

کد مطلب: 31300
29. خرداد 1396 - 8:40
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: نمایشگاه طراحی از آثار حسین زمانیان به مدت 10 روز در محل دائمی نمایشگاه های نهاوند در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرای علاقمندان است.
به گزارش پایگاه خبری گرو، محمود مصباح در آیین افتتاح نمایشگاه طراحی در نهاوند گفت: طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی و یا واقعی گفته می‌شود و ما امروز شاهد خلق آثاری در این نمایشگاه هستیم که نشان از خلاقیت، ایده، ذهنیت و هنر در به تصویر کشیدن آنها دارد.

وی با بیان اینکه هنر طراحی و نقاشی در نهاوند در بالاترین جایگاه ایستاده است، عنوان کرد: هنر طراحی و نقاشی در نهاوند نهادینه شده و این امتیاز با سالها تلاش و همت پیشکسوتان و فعالان این عرصه به ثمر نشسته و نمایشگاه فعلی نشان دهنده گوشه ای از این زحمات است.

مصباح عنوان کرد: آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه با تکنیک سیاه قلم و مداد نقاشی است و تعداد ۵۰ اثر در سبکهای واقع گرایانه، رئالیسم و تعداد ۱۰ طرح آموزشی و هنری از هنرمند خوش ذوق حسین زمانیان در قطع ۵۰ در ۷۰ و ۱۰۰ در ۷۰ به نمایش گذاشته شده است.

مصباح افزود: این نمایشگاه از ۲۸ خرداد ماه به مدت ده روز همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۹ در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی نهاوند آماده بازدید علاقمندان و هنردوستان است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان