تازه های سایت

کد مطلب: 29058
16. دى 1395 - 7:43
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از اخذ مجوز جذب دانشجوی مقطع کارشناسی در دانشکده فنی نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به دیدار رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، گفت: به‌منظور پیگیری مسائل و مشکلات دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و معاون پارلمانی وزارت علوم و همچنین رئیس دانشکده فنی نهاوند در تهران برگزار شد.

وی گفت: در این دیدار و جلسه، پیرامون مسائل مختلف این دانشکده بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت که نتایج مثبت و ارزنده‌ای با حضور اعضا حاصل شد.

بهرام نیا اخذ مجوز ایجاد یک‌رشته کارشناسی و جذب دانشجو در دانشکده فنی حاج حشمت، ایجاد حداقل ۲ رشته کاردانی جدید به‌منظور گسترش رشته‌ای، جذب ۲ نیرو به‌عنوان هیئت‌علمی در دانشکده فنی نهاوند و موافقت با جذب نیروی جدید به‌منظور تأمین کارمندان موردنیاز دانشکده مذکور را ازجمله دستاوردهای این دیدار عنوان کرد.

وی گفت: به‌منظور ایجاد رفاه و امنیت برای دانشجویان این دانشکده مجوز و موافقت مشارکت دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در ساخت خوابگاه موردنیاز دانشکده به میزان ۵۰ درصد نیز گرفته شد.

نماینده نهاوند در مجلس با تأکید بر اینکه با تحقق این موارد شاهد توسعه آموزش عالی و گسترش رشته‌های فنی و حرفه‌ای در شهرستان خواهیم بود، عنوان کرد: توسعه مراکز آموزش عالی و دانشگاهی در شهرستان به‌خودی‌خود موجب توسعه شهرستان می شود چراکه یکی از برنامه‌ها جان دادن به روح آموزش عالی در شهرستان نهاوند است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

دیگر دانشگاه های نهاوند نیازبه توسعه دارند.

دیدگاه شما