تازه های سایت

کد مطلب: 28886
4. دى 1395 - 9:00
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از تحویل تعدادی از تجهیزات موردنیاز بیمارستان 180 تختخوابی جدید این شهرستان خبر داد.

مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: هم‌زمان با مراحل اتمام ساخت بیمارستان 180 تختخوابی جدید نهاوند، تجهیزات این بیمارستان نیز به نهاوند منتقل می‌شود.

وی اظهار داشت: بیمارستان جدید نهاوند از بیمارستان‌های بسیار خوبی است که در صورت تجهیز بسیاری از مشکلات بخش بهداشت و درمان این شهرستان را حل می‌کند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: همان‌طور که مسئولان وعده داده‌اند عملیات احداث این بیمارستان تا قبل از پایان سال به اتمام می‌رسد و بعد از تجهیز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: در چند روز گذشته با پیگیری‌هایی که انجام‌شده است، تعدادی از تجهیزات و وسایل این بیمارستان وارد نهاوند شده است و هم‌زمان با تکمیل عملیات عمرانی کار تجهیز نیز انجام می‌شود.

دارابی عنوان کرد: تاکنون 150 تخت بستری بیماران به همراه کمد و لاکر کنار تخت وارد نهاوند شده و به انبار این بیمارستان منتقل‌شده است.

وی بیان داشت: تاکنون 3 مرحله از تجهیزات بیمارستان واردشده است که به همراه آن‌ها 10 تخت ویژه اطفال و 4 دستگاه کوتر جراحی تحویل شهرستان نهاوند شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند در پایان گفت: همچنین با توجه به نیاز شهرستان، یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال نیز برای نصب در بیمارستان جدید نهاوند وارد نهاوند شده است.

 

http://garoo.ir/sites/default/files/fullimages/1395/10/04/photo_2016-12-22_17-52-07.jpg

http://garoo.ir/sites/default/files/photo_2016-12-22_17-52-00.jpg

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

لطفا بیمارستان را فوق تخصصی تجهیز کنید نهاوند درمانگاه زیاد دارد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند