تازه های سایت

کد مطلب: 28739
24. آذر 1395 - 7:19
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند از روی صحنه رفتن نمایش« هپل و مپل» به کارگردانی علیرضا سیف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، هم‌زمان با برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان که به میزبانی استان همدان در حال برگزاری است، نمایش طنز و موزیکال «هپل و مپل» در نهاوند به روی صحنه رفت.

محمود مصباح صبح سه شنبه بابیان این مطلب در جمع خبرنگاران، گفت: «هپل و مپل» نمایشی ویژه کودکان و نوجوانان به کارگردانی علیرضا سیفی از هنرمندان جوان و آتیه‌دار نهاوند بوده که هم‌زمان با جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان در شهرستان نهاوند اجرای عمومی دارد.

وی گفت: به‌منظور سهیم شدن تمامی کودکان و نوجوانان در این جشن و استفاده همگانی از فرصت و ظرفیت به وجود آمده، این نمایش در روزهای ۲۲ و ۲۳ آذرماه در شهر فیروزان و بخش خزل نیز اجرا عمومی دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند بابیان اینکه در اولین روز اجرای عمومی این نمایش استقبال چشمگیری از آن به عمل آمد، گفت: در این نمایش نویسنده به دنبال آن است که در کودکان و نوجوانان حس کمک به یکدیگر، دوستی، محبت به دیگران، بخشش، همکاری وغیره را به وجود آورد.

مصباح گفت: هم‌زمان با برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در استان همدان برگزاری جنگ شادی و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در نهاوند پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا