تازه های سایت

کد مطلب: 28334
24. آبان 1395 - 8:24
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته کتاب نمایشگاه کتابی با ارائه بیش از ١٥ هزار جلد در نهاوند برپا شده است.

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با همکاری انتشارات فرهنگ جامع تهران، اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با بیش از ١٥٠٠٠ جلد در قالب ٣٥٠٠ عنوان نموده است.

وی اظهار کرد: کتب ارائه شده در این نمایشگاه در موضوعات تاریخی، دینی، فلسفی، پزشکی، ادبی، اجتماعی، فرهنگی و ...  است که با هماهنگی و تمهیدات اعمال شده با ٥٠ در صد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با تأکید بر اینکه ارائه تخفیف و بن برای کتاب به نوعی تکریم اهالی فرهنگ است، تصریح کرد: هدف از ارائه این تخفیف‌ها ایجاد علاقه به ویژه در بحث کتاب و کتابخوانی برای افرادی است که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

وی بیان داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه  ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه توسعه و تعمیق فرهنگ کتابخوانی و همچنین جذب کتاب‌های تازه و مربوط به سال‌های اخیر است زیرا مردم امروز بیشتر به دنبال خواندن‌ کتاب‌های تازه، تخصصی و مفید هستند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند افزود: این نمایشگاه از ٢٢ آبان ماه  ماه به مدت ٢٠ روز از ساعت ٨ الی ١٣ و ١٤ الی ١٨ در محل برگزاری نمایشگاه واقع در بلوار شهید بهشتی خیابان معلم مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند آماده بازدید علاقمندان و فرهنگ دوستان است.

مصباح از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده این اداره در هفته کتاب را برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی، برگزاری عصر شعر، برگزاری چندین برنامه نقد کتاب، رونمایی از جدیدترین انتشارات هنرمندان شهرستان و تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی عنوان و خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و ‌برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد برگزاری برنامه‌های متنوع و خوبی در شهرستان نهاوند خواهیم بود.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین