تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 28278
21. آبان 1395 - 14:24
شهردار نهاوند از مشارکت ستاد اربعین شهرداری نهاوند در اجتماع بزرگ شیعیان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امیررضا یوسفیان در جلسه ستاد اربعین شهرداری نهاوند با اشاره به‌قرار گرفتن شهر نهاوند در مسیر زائرین کربلای معلا از فعالیت نیروی خدماتی و پاکیان  و دیگر نیروهای این شهرداری به‌منظور خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد و گفت: شهر نهاوند در مسیر راه کربلا و محور عبوری کاروان‌های حسینی(ع) قرارگرفته است و در این راستا شهرداری تدابیر لازم برای استقبال و پذیرایی از زائران را اندیشیده است.

وی گفت: به‌منظور استقبال از زائرین کربلای معلا این شهرداری اقدام به نصب تابلوهای راهنمای مسیر و نصب بنر خوش‌آمد، ساماندهی و نظافت سرویس‌های بهداشتی و همکاری با ارگان‌ها در خصوص استقرار ایستگاه‌های پذیرایی، موکب، استراحتگاه و تبلیغات محیطی و غیره را داشته است.

شهردار نهاوند بابیان اینکه فعالیت این شهرداری هم‌اکنون آغازشده و تا بعد از اربعین ادامه دارد، افزود: امام حسین(ع) متعلق به همه بشریت، آزادگان و جهان اسلام است و حرکت عظیم مردم مسلمان از کشورهای مختلف ازجمله مردم ایران، به مناسبت اربعین به سمت کربلا نمایش قدرت و آبرو برای جهان اسلام است.

وی افزود: بنابراین باید همه کمک کنیم اربعین باعزت و در طراز مهم‌ترین رویداد جهان اسلام، هماهنگ، منضبط، آبرومند و با امنیت کامل برگزار شود و شهرداری نهاوند با تمام ظرفیت افتخار خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی را دارد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

شاید به بهانه نهاوند که در مسیر راه کربلا است یه کم پیشرفت وتوسعه کنه.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام