تازه های سایت

کد مطلب: 27351
15. تير 1395 - 4:37
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برپایی محفل انس باقران در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمود مصباح با اعلام این خبر گفت: به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و سوق دادن کودکان، نوجوانان و جوانان به سمت تلاوت آیات وحی و فرهنگ‌سازی قرآنی در سطح جامعه محفل انس با قران کریم در نهاوند برگزار شد.

وی اظهار کرد: این مراسم با همکاری این اداره با واحد برادران جامعه القرآن کریم شهرستان نهاوند با استقبال جوانان و نوجوانان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: این مراسم معنوی در محل مسجد حسن‌آباد شهرستان و با حضور مدیران و روسای ادارات و نهادها، کسبه و بازاریان و عموم مردم علاقه‌مند برگزار شد.

وی گفت: در این مراسم قاریان و حافظان برگزیده قرآنی ازجمله آقایان سلگی، بحیرایی، ساکی و ... به قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداختند.

مصباح اظهار داشت: همچنین قرائت آیات نورانی قرآن توسط قاریان کودک و نوجوان از دیگر برنامه‌های این محفل بود.

وی افزود: در پایان مراسم از تعدادی از فعالان قرآنی شهرستان و آقایان ظفری و امینی راد، حافظان نوجوان قرآن کریم در شهرستان با حضور مسئولین تقدیر و هدایایی به‌رسم یادبود به آنان اهدا شد.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

متاسفم ک برای مراسمهای مذهبی مثل محفل انس با قرآن مسئولین استقبال نمیکنند ولی اگه بهشون بگن اونجا شام میدن یا با حضور .... برگزار میشه همه میان برای .....

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام