تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 24706
22. آبان 1394 - 1:57
رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند گفت: براثر واژگونی یک دستگاه پژو در سه‌راهی شعبان نهاوند 2 خانم کشته و یک کودک زخمی شدند.

حمیدرضا سیف در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: سه‌راهی خطرناک و مرگ‌آفرین روستای شعبان نهاوند بازهم حادثه آفرید و 3 کشته و مجروح برجای گذاشت.

وی اظهار کرد: هنوز چند روز از حادثه دل‌خراش کشته شدن 3 نفر و زخمی شدن 6 نفر دیگر براثر برخورد دو خودرو در این سه‌راهی نگذشته است که بازهم این سه‌راهی حادثه آفرید.

رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند افزود: شب گذشته براثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو در سه‌راهی روستای شعبان نهاوند متأسفانه دو خانم جان خود را از دست دادند.

وی در تشریح این حادثه گفت: پس از دریافت خبری مبنی بر واژگونی یک خودرو در محور نهاوند به روستای شعبان دو اکیپ از مرکز فوریت‌های پزشکی نهاوند و مرکز گاماسیاب سریعاً به محل اعزام شدند.

سیف اظهار داشت: متأسفانه در این حادثه دو خانم به نام‌های الهه کولیوند و فریده گودرزی در همان صحنه تصادف کشته می‌شوند و کودک 3 ساله‌ای در این حادثه به‌شدت مجروح می‌شود.

وی بیان کرد: این حادثه دیدگان از اهالی روستای دو چشمه شهرستان نهاوند بودند که متأسفانه خودروی آن‌ها واژگون شد و این حادثه تلخ به وجود آمد.

رئیس فوریت‌های پزشکی نهاوند افزود: کودک حادثه‌دیده نیز توسط آمبولانس به بیمارستان علیمرادیان منتقل شد و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت.

کریم حمیدوند فرماندار نهاوند نیز که در محل حادثه حاضر بود با اعلام تأسف از وقوع این حادثه در تماسی تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خواستار توجه ویژه و برطرف کردن هرچه سریع‌تر نواقص این سه‌راهی و پیچ خطرناک شد.

قرار است امروز جمعه رودباری مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان به نهاوند بیاید و با حضور در محل این سه‌راهی خطرناک، تصمیمات لازم را برای ساماندهی و بهسازی این مسیر خطرناک اتخاذ کند.

سه‌راهی و پیچ خطرناک روستای شعبان یکی از محورهای بسیار حادثه‌ساز شهرستان نهاوند است که هرچند روز یک‌بار حادثه‌ای در آن اتفاق می‌افتد و به دلیل کمبود علائم هشداردهنده و با توجه به اینکه در مسیر جاده نهاوند به بروجرد قرار دارد، نیازمند توجه ویژه مسئولان است.

هفته گذشته بود که دو خودرو پژو و پیکان بازهم در این مسیر به‌شدت به یکدیگر برخورد کردند و متأسفانه 3 نفر از سرنشین دو خودرو در دم جان سپردند و 6 مجروح دیگر نیز به بیمارستان انتقال یافتند.

همچنین در روز پنج شنبه براثر برخورد یک دستگاه پژو با یک پیکان در سه‌راهی روستای دهفول نهاوند 7 نفر مجروح شدند.

در 7 روز گذشته براثر تصادفات در شهرستان نهاوند 5 نفر کشته شدند و 14 نفر نیز دچار جراحت سطحی و عمقی شدند.

انتهای پیام/

478625

دیدگاه‌ها

با سلام مرحومان این حادثه غم انگیز عمه و دختر عمه من بودند. از خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت برای این دو عزیز از دست رفته دارم. برای شادی روحشان فاتحه ای قرائت نمایید.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام