تازه های سایت

کد مطلب: 23686
21. مرداد 1394 - 8:42
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند:
نمایشگاه هنرهای تجسمی در نهاوند برپاست
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: به مدت 7 روز نمایشگاه هنرهای تجسمی در محل دائمی نمایشگاه‌های نهاوند برپاست.
نمایشگاه هنرهای تجسمی در نهاوند برپاست

محمود مصباح در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: باهدف ایجاد انگیزه در بین فعالان عرصه هنر و جذب افراد مستعد و علاقه‌مند، نمایشگاه هنرهای تجسمی در محل دائمی نمایشگاه‌های نهاوند به مدت 7 روز برپاشده است.

وی اظهار کرد: هدف اداره ارشاد نهاوند در برپایی این نمایشگاه‌ها به نمایش گذاشتن تولیدات هنری هنرمندان شهرستان و استفاده عموم مردم از آثار خلق‌شده در این حوزه است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند افزود: این نمایشگاه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شهرستان برپاشده که در آن بیش از 50 اثر برگزیده از خانم فاطمه سوری از هنرمندان برجسته و خوش‌ذوق شهرستان به نمایش عموم درمی‌آید.

 وی گفت: در این نمایشگاه آثاری در موضوعات: مینیاتور، طراحی، مداد رنگی، چاپ دستی و نقاشی‌خط، به نمایش درمی‌آید و از 19 مردادماه به مدت 7 روز در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی این اداره واقع در بلوار شهید بهشتی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

مصباح اظهار کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند در ایام برگزاری از ساعت 9 الی 12 و 14 الی 19 به محل برپایی مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام