تازه های سایت

کد مطلب: 23442
3. مرداد 1394 - 9:15
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: نمایشگاه تصویرسازی به همت انجمن هنرهای تجسمی به مدت 7 روز در نهاوند برپاست.
نمایشگاه تصویرسازی در نهاوند برپاست

محمود مصباح در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای تجسمی شهرستان نمایشگاه تصویرسازی به همت خانم معصومه کیانی در نهاوند برپاشده است.

وی آثار به نمایش درآمده را 50 اثر برگزیده از این هنرمند عنوان کرد و اظهار کرد: خانم کیانی از هنرمندان خوش‌ذوق و آتیه‌داری است که در حوزه هنرهای تجسمی در نهاوند مشغول فعالیت بوده و تاکنون اقدام به برپایی چندین نمایشگاه مختلف در این شهرستان کرده است.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: تصویرگری، نقاشی روایی است و تفاوت اصلی تصویرگری با نقاشی، هدفمند بودن آن برای کاربرد مشخص و در نظر گرفتن مخاطب و سفارش‌دهنده است و از این نظر مشابهات بسیاری با طراحی گرافیک دارد.

وی گفت: از انواع تصویرگری می‌توان به نقاشی‌های داخل کتاب‌های کودک و روی جلد کتاب‌های بزرگ‌سال، نقاشی‌های روی پوسترهای تبلیغاتی و اقلام تجاری، داستان‌های مصور و طراحی‌ها و نقاشی‌های داخل مجلات و روزنامه‌ها اشاره کرد.

مصباح در پایان اظهار داشت: نمایشگاه فوق از اول مردادماه به مدت 7 روز از ساعت 9 الی 12 و 15 الی 19 در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند واقع در بلوار شهید بهشتی آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام