تازه های سایت

کد مطلب: 23391
22. تير 1394 - 10:10
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند:
نمایشگاه پوستر با موضوع حجاب و عفاف در نهاوند برپاست
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب نمایشگاه پوستر با موضوع حجاب و عفاف در این شهرستان برگزار می‌شود.
نمایشگاه پوستر با موضوع حجاب و عفاف در نهاوند برپاست

محمود مصباح در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گرو، گفت: این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان نهاوند به مناسبت فرارسیدن هفته حجاب و عفاف برپاشده است.

وی بابیان اینکه اسلام حجاب را برای زنان واجب کرده است، اظهار کرد: بانوان مسلمان باید باحجاب برتر و رعایت پوشش خود برای تمامی زنان عالم الگو باشند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند، هدف از برپایی این نمایشگاه را تبیین سبک زندگی و اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی دانست و افزود: گسترش فرهنگ حجاب و عفاف و حفظ ارزش‌های اسلامی مهم‌ترین وظیفه‌ای است که بایستی به آن اهتمام ورزید.

وی گفت: موضوع عفاف و حجاب از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و همواره ایشان با عناوین مختلف مثل تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم نسبت به این موضوع هشدار داده و به‌خصوص قشر جوان را از این اتفاق آگاه کرده است.

مصباح اظهار کرد: این نمایشگاه شامل 50 پوستر حاوی سخنان علما، مراجع دینی و شخصیت‌های بزرگ تاریخ در مورد اهمیت حفظ حجاب در سطوح مختلف جامعه است و نشان می‌دهد که این امر از دیدگاه تمامی ادیان الهی موردتوجه و اهمیت بسزایی بوده و عمل به آن موجب حفظ نظام اجتماعی در هر منطقه‌ای است.

وی دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در هفته حجاب و عفاف در این شهرستان را برپایی عصر شعر با حضور شعرای برگزیده شهرستان در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) و برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با موضوع حجاب و عفاف در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی این اداره عنوان کرد.

این نمایشگاه از 21 تیرماه به مدت 7 روز از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 19 در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) واقع در بلوار شهید بهشتی آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام