تازه های سایت

کد مطلب: 23175
2. خرداد 1394 - 13:26
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر نمایشگاه عکسی به مدت 7 روز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند برپاست.
برپایی نمایشگاه عکس در نهاوند به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: به مناسبت فرا رسیدن، روز مقاومت و ایثار و به پاس ارج نهادن به مقام شامخ رزمندگان اسلام و همچنين ياد و خاطره رشادت و جانبازی حماسه سازان آزادی خرمشهر این اداره با همکاری کانون بسیج هنرمندان شهرستان نهاوند اقدام به برپایی نمایشگاه عکسی در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند نموده است.

 وی اظهار کرد: هدف از برگزاری اين نمايشگاه آشنايی و شناخت تمامی آحاد ملت از جمله هنرمندان، دانشجویان و بسیجیان با رشادت ها و ايثارگری های مدافعان خرمشهر و پيروزی رزمندگان اسلام است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: اگر امروز ما آزادی، رفاه، امنیت و استقلال در کشور داریم به برکت خون پاک شهداست و مدیون از جان‌گذشتگی‌های این ایثارگران هستیم.

وی گفت: اينک وظيفه ماست تا با پاسداری از خون شهدا با جان  و مال و با همه وجود خود از جمهوري اسلامی ايران نگهداری نماييم و به دشمنان اجازه ندهيم تا به اين آب و خاک چشم طمع بدوزند.

مصباح اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از 50 اثر عکاسی از آزاد سازی شهر خرمشهر در سال 61 و صحنه هایی از نبر حق علیه باطل، در قطع 50 *70 و به صورت سیاه و سفید به نمایش گذاشته شده است.

وی در پایان گفت: علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند از 2 خرداد ماه به مدت 7 روز صبح ها از ساعت 8صبح الی 12 و عصرها از ساعت 14 الی 19 به محل برپایی واقع در بلوار شهید بهشتی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام