تازه های سایت

کد مطلب: 23141
23. ارديبهشت 1394 - 8:42
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برپایی نمایشگاه طراحی و نقاشی به مناسبت عید مبعث در نهاوند خبرداد.
برپایی نمایشگاه طراحی و نقاشی در نهاوند

به گزارش سایت گرو، محمود مصباح در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند اظهار داشت: این نمایشگاه شامل ۲۰ اثر نقاشی شامل رنگ روغن روی بوم، آب رنگ و نقاشی اکریلیک با استفاده از سبک رئالیسم و ۱۵ اثر طراحی با مداد و مداد رنگی است که با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شهرستان به نمایش در آمده است.

وی اظهار کرد: برپایی نمایشگاه با موضوعات هنری در شهرستان نهاوند رو به گسترش است و هر روز هنرمندان رشته های مختلف تجسمی اعم از طراحی، نقاشی برای برپایی نمایشگاه و ارائه آثار خود به  اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه می کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند افزود: آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه را فرا تر از سطح توقع عنوان کرد و افزود: امروز شاهد خلق آثاری از هنرمندان نهاوند و به ویژه خانم اسما کیانی هستیم که تا به امروز نظیرش را در نهاوند ندیده بودیم و این نشان از پویایی و کیفیت کار فعالان در این عرصه است.

وی گفت: این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۲۰ در بلوار شهید بهشتی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند دایر و میزبان بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام