تازه های سایت

کد مطلب: 22190
28. مهر 1393 - 10:33
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برپایی نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع حجاب و عفاف در شهرستان نهاوند خبر داد .

محمود مصباح در گفت و گو با خبرنگار سایت گرو، گفت: تعداد 50 پوستر و عکس در این نمایشگاه به نمایش در آمده و از 28 مهر ماه به مدت 10 روز در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) شهرستان نهاوند واقع در بلوار شهید بهشتی آماده بازدید علاقمندان می باشد .

وی با بیان اینکه آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه علاوه برعکسهایی در مورد عفاف و حجاب ، سخنان ائمه اطهار ، علما و بزرگان دینی است، افزود: همچنین گفته های شخصیتهای بزرگ تاریخ در سراسر جهان در  این خصوص و معضلات و مشکلات اجتماعی جوامع غربی و شرقی در زمینه عدم رعایت عفت عمومی و حفظ حریم زنان از دیگر اثار این نمایشگاه است که در معرض دید قرار گرفته است .

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند هدف از برگزاري نمایشگاه حجاب و عفاف را ايجاد فضاي مناسب فرهنگي در این شهرستان، فرهنگ سازی بیشتر در زمینه شناساندن فرهنگ و حجاب اسلامی، معرفي، ترویج و اشاعه فرهنگ و اعتقاد دینی و اسلامی، و تبیین موضوع حجاب مصونیت است نه محدودیت بيان کرد.

وی اظهار کرد: که مشتاقان برای دیدن این نمایشگاه می توانند در ایام برگزاری از ساعت 9 الی 12 و 14 الی 18 به مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) شهرستان نهاوند واقع در بلوار شهید بهشتی مراجعه نمایند.

>>> نمایشگاه نقاشی در نهاوند برپاست

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند همچنین از برپایی نمایشگاه نقاشی در این اداره خبر داد و افزود: با همکاری انجمن هنرهای تجسمی شهرستان نهاوند نمایشگاهی از آثار سرکار خانم حدیث قاسمی برپا گردیده است .

وی آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه را با تکنیک آبرنگ و سبک به کار رفته را رئال و موضوع  آن را  آزاد عنوان کرد و گفت: تعداد 40 اثر برتر از این هنرمند خوش ذوق از 24 مهر تا 3 آبان ماه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

مصباح هدف از برپایی این نمایشگاه را علاوه بر ایجاد روحیه و تشویق هنرمندان در این بخش در حقیقت راه یافتن آثار هنری به ویژه نقاشی به منازل و آشنایی بیشتر مردم با آثارهنری دانست .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان