تازه های سایت

کد مطلب: 21626
31. شهريور 1393 - 22:32
فرمانده سپاه نهاوند گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح جمعه در نهاوند برگزار می شود.

خبرگزاری فارس: همایش پیاده‌روی در تایباد برگزار شد

به گزارش سایت گرو،کامران کریمی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده‌روی خانوادگی از میدان بسیج تا گلزار شهدای گمنام در تپه ابوذر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس الگویی برای تمام آزادی‌خواهان جهان شده است، عنوان کرد: رزمندگان دلیر اسلام در هشت سال دفاع مقدس با حماسه‌آفرینی و سلحشوری افتخار و عزت را برای نظام اسلامی به ارمغان آوردند.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار کرد: حضور در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برای عموم مردم آزاد است که در پایان جوایزی به قید قرعه بین خانواده ها توزیع می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه اهتمام به امر ورزش و توسعه ورزش همگانی در بین خانواده‌های نهاوندی، از مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: خوشبختانه مردم نهاوند در همایش های پیاده روی گذشته استقبال خوبی از اینگونه برنامه ها به‌عمل آوردند که امیدواریم در روز جمعه نیز استقبال خوبی از این همایش داشته باشند.

کریمی افزود: این همایش از ساعت 7 صبح جمعه چهارم مهرماه از محل میدان بسیج آغاز می شود.

وی از علاقه مندان به حضور در این همایش خواست برای تهیه برگه های قرعه کشی به قسمت تربیت بدنی سپاه نهاوند، حوزه های مقاومت یا دفاتر هیات های ورزش همگانی شهرستان مراجعه کنند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: جوایز این همایش توسط خیران و بعضی از ادارات نهاوند و بسیجیان تامین شده است تا به عنوان هدیه ای در هفته دفاع مقدس به خانواده‌های نهاوندی اهدا شود.

وی اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس بیش از 50 مسابقه ورزشی شامل فوتسال، دو صحرانوردی،کوهپیمایی و راهپیمای خانوادگی در سطح 4 بخش و پایگاه‌های بسیج روستایی و عشایری برگزار می‌شود.

دیدگاه شما