تازه های سایت

کد مطلب: 20499
10. مرداد 1393 - 23:57
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر نفت در اولین دیدار لیگ چهاردهم با بیان اینکه آقایان اطلاعیه داده‌اند که در مورد داوری اظهار نظر نکنیم گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و فکر می کنم برای شروع نتیجه بدی نگرفتیم. وی همچنین در واکنش به شعار برخی هواداران استقلال علیه وی گفت: تمرکز من روی پرسپولیس است و نمی خواهم وارد این مسائل شوم.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از مهر، علی دایی پس از تساوی یک بر یک شامگاه امروز جمعه تیمش برابر نفت تهران به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: ابتدا درگذت ناصر احمدپور و حسین معدنی را تسلیت می گویم. فکر می کنم برای شروع نتیجه بدی نبود. در نیمه دوم ما عملکرد بهتری داشتیم و فشار زیادی را روی دروازه نفت آوردیم اما نتوانستیم از موقعیت هایی که ایجاد کرده بودیم استفاده کنیم. از عملکرد بازیکنانم در نیمه دوم راضی هستم و امیدوارم بتوانیم در ادامه هم این روند را ادامه دهیم.

وی در مورد صحنه گلی که تیمش دریافت کرد گفت: این موقعیت ها معمولا کم ایجاد می شود و ما گل ساده ای را دریافت کردیم. ما مقابل تیم قدرتمندی بازی می کردیم. آنها تیم دست و پا بسته ای نبودند و توانستند فصل قبل سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرند. با این حال در نیمه دوم ما تیم برتر میدان بودیم.

علی دایی در مورد قضاوت داور هم گفت: براساس اطلاعیه ای که آقایان اعلام کردند ما نمی توانیم در مورد داوری اظهار نظری کنیم. اما باید جام جهانی را به عنوان یک درس در نظر بگیریم. اینجا اما متاسفانه قوانینی می گذارند که به آن عمل نمی کنند. مگر در بازی با آرژانتین که پنالتی ایران را نگرفتند همه اینها اعتراض نکردند. حالا چطور من نمی توانم از حق تیمم دفاع کنم. بجز صحنه پنالتی صحنه های دیگری هم بود اما ما اعتراض نمی کنیم و امیدوارم آقای صالحی در کارش موفق باشد.

علی دایی در ادامه خاطرنشان کرد: در دیدار فصل گذشته برابر فولاد افشین با دست توپ را کنترل کرد و به ما گل زد و داور هم پذیرفت اما مشابه همین صحنه امروز اتفاق افتاد که داور نگرفت. به ما گفته اند صحبت نکنیم. ما هم صحبت نمی کنیم تا ببینیم داوری ما بهتر می شود یا نه. اول باید قانونی که وضع می کنیم خودمان عمل کنیم بعد بیایند از علی دایی بخواهند که صحبت نکند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اتفاقاتی که روی سکوها رخ داد گفت: من در مورد اتفاقات روی سکوها صحبت خاصی نمی کنم. اگر قانونی وضع شده باید به آن عمل کرد. من کار خودم را می کنم. هواداران استقلال برای من محترم هستند و کاری به این مسائل ندارم. تمام تمرکزم روی پرسپولیس است که بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. درخواستم از مسئولان این است که قوانینی که وضع می کنند را اجرایی کنند.

دیدگاه شما