تازه های سایت

کد مطلب: 20497
10. مرداد 1393 - 23:55
دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت تهران در هفته اول چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت 19:40 امروز جمعه آغاز شد که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، به نقل از مهر، در این دیدار که به قضاوت احمد صالحی در ورزشگاه آزادی تهران و در حضور حدود 18 هزار تماشاگر برگزار شد، پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و هر چند حملات خطرناکی روی دروازه حریف نداشت اما در دقیقه 11 روی یک ضربه ایستگاهی به گل برتری رسید. در این صحنه پیام صادقیان توانست به زیبایی توپ را به گوشه دروازه نفت بفرستد تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه را به وجد بیاورد.

پس از این گل بازی برای دقایقی افت کرد اما این تیم نفت بود که توانست توسط مهاجم پیشین پرسپولیس دروازه سرخپوشان را باز کند. در دقیقه 27 این دیدار غلامرضا رضایی از پشت محوطه جریمه شوت آرام و زمینی را به سمت دروازه سوشا مکانی فرستاد که توپ پس از برخورد به تیر دروازه و بدن دروازه بان پرسپولیس وارد دروازه شد تا کار به تساوی کشیده شود. در دقایق پایانی نیمه اول ضربه محکم عباس زاده به تیر افقی دروازه نفت برخورد کرد و به زمین برگشت.

با شروع نیمه دوم علی دایی اقدام به یک تعویض کرد و امید عالیشاه را وارد زمین کرد تا قدرت تهاجمی تیمش را افزایش دهد اما در 15 دقیقه ابتدایی این نیمه شاهد اتفاق خاصی نبودیم و دو تیم فوتبال کم حادثه ای را پشت سرگذاشتند. در این دقایق اعتراض به داور که بیشتر از سوی علی دایی مطرح می شد، اصلی ترین محور بازی بود. ضمن اینکه دو تیم برنامه ای برای نزدیک شدن به دروازه حریف نداشتند.

بازی تا دقیقه 70 بدون آنکه موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شود پیگیری شد اما در این دقیقه رضا نوروزی در موقعیت عالی با دروازه بان نفت تک به تک شد که ضربه او از بالای دروازه خالی به بیرون رفت تا این مهاجم تازه وارد به جمع سرخپوشان در زدن گل ناکام بماند. در ادامه بازهم دو تیم روند کند و کسل کننده خود را ادامه دادند تا تماشاگران در سکوت محض منتظر اتفاق جدیدی باشند.

در دقایق پایانی این دیدار پرسپولیس میل هجومی بیشتری پیدا کرد و چند حمله را روی دروازه حریف پی ریزی کرد. در دقیقه 87 این دیدار امین حاجی محمدی مدافع نفت به خاطر خطا روی پیام صادقیان و دریافت دومین کارت زرد از زمین اخراج شد تا نفتی ها دقایق باقیمانده را با یک بازیکن کمتر سپری کنند. در دقیقه 90 این دیدار علی دایی محمد نوری را هم به جای رضا حقیقی وارد زمین کرد تا بتواند نتیجه را تغییر دهد. مهدی طارمی هم در دقایق وقت های اضافه به جای رضا نوروزی وارد زمین شد اما تعویض هایی دایی جواب نداد تا او و تیمش اولین دو امتیاز را از دست بدهند.

در دقیقه 92 این دیدار مهرداد کفشگری هافبک میانی سرخپوشان به خاطر خطا روی مهاجم نفت دومین کارت زرد را دریافت کرد و از بازی اخراج شد تا دو تیم بازی را 10 نفره به پایان برسانند و بک کسب یک امتیاز به فکر بازیهای بعدی باشند.

دیدگاه شما