تازه های سایت

کد مطلب: 19711
31. خرداد 1393 - 8:29
امام جمعه نهاوند گفت:گروه تروریستی داعش در حال انجام مأموریت پروژه اسلام ستیزی و اسلام هراسی به نحو احسن برای دشمنان اسلام و مسلمانان است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های نماز جمعه این هفته نهاوند گفت: جنایات گروه داعش در سوره و عراق از جنس جنایت رژیم صهیونیستی در بعضی از مناطق و روستاهای فلسطین اشغالی است که مردم را در منطقه ای جمع و بعد همه را قتل و عام می‌کنند.

امام جمعه شهر نهاوند عنوان کرد: گروه تروریستی داعش در حال انجام مأموریت پروژه اسلام ستیزی و اسلام هراسی به نحو احسن برای دشمنان اسلام و مسلمانان است و در شرایطی که این گروه بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند اما برای بد نام کردن اسلام در جهان جنایت می‌کنند و الله اکبر سر می‌دهند.

 مغیثی اظهار داشت: همین اقدامات وحشیانه و خشن و غیر اسلامی باعث شد مردم سوریه دست به دست هم داده و با وحدت و مقاومت و پایداری این گروه وحشی را از سوریه بیرون کنند و امروز هم در عراق شاهد هستیم جنایات گروه داعش موجب وحدت شیعه و سنی و اعلام آمادگی میلیون‌ها مسلمان برای مبارزه با این گروه تروریستی شده است.

حجت الاسلام مغیثی در خصوص دیگر اهداف پشت پرده اقدامات تروریستی داعش در عراق گفت: بیداری اسلامی آنها را تکان داد و برای اینکه جلوی آن را بگیرند اسلام هراسی، شیعه هراسی و ایران هراسی می کنند در حالی که با تدبیر علما، دولت و عشایر عراق توطئه اختلاف شیعه و سنی در عراق ناکام و شکست خورد.

 مغیثی اظهار داشت: عمل و ابتکار ریاست جمهوری در سالگرد برگزاری انتخابات مبنی بر دعوت از رقبای انتخاباتی سال قبل کار پسنیده و مفیدی در راستای حفظ وحدت و یکپارچگی و همدلی ملت و مسئولان حول محور ولایت و رهبری بود.

حجت الاسلام مغیثی گفت: ما هر کار شایسته و مناسبی که از طرف مسئولان در راستای حفظ و سلامت نظام و ایجاد وفاق و وحدت ملی انجام شود حمایت و بازگو می کنیم و از هر کار و اقدامی که بر خلاف مصالح عمومی کشور و در راستای ضربه زدن به وحدت و همدلی مردم باشد انتقاد می‌کنیم.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام