تازه های سایت

کد مطلب: 18789
14. ارديبهشت 1393 - 9:28
پایگاه خبری گرو: دانشجوی نهاوندی دانشگاه خوارزمی به عنوان عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان تهران انتخاب شد

DSC07046

به گزارش پایگاه خبری گرو، فرامرز بیجنوند در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب گفت: با توجه به سوابق علمی و پژوهشی و ارائه مقالات به جشنواره های مختلف توانستم به این عنوان برسم و در مجمع تشخیص مصلحت مورد تقدیر و عنایت قرار گرفتم.

وی گفت: مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم تربیتی و درسال 90 از دانشگاه شاهد تهران اخذ کردم و از سال 91 در مقطع دکتری در دانشگاه خوارزمی مشغول به تحصیل هستم.

وی گفت: دو طرح تحقیقاتی ملی با عناوین ارزشیابی برنامه درسی زیست شناسی دوره متوسطه را در سال 87 و طرح بررسی آثار حجاب برتر در دانشگاه شاهد از دیدگاه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و والدین دانشجویان را از سال 89 اغاز کرده و همچنان ادامه میدهم.

Picture 003

بیجنوند افزود:با همکاری دکتر محسن فرمهینی فراهانی موفق شدم در سال 90 کتاب روش ها و فنون تدریس را تالیف کنم.

وی بیان داشت: از مهمترین عناوینی که کسب کردم میتوان به انتخاب به عنوان دانشجوی برتر رشته علوم تربیتی کشور، دانشجوی نمونه دانشگاه وبرگزیده جشنواره درون دانشگاهی حرکت اشاره کرد.

 این دانشجوی نمونه گفت: در سال جدید توانستم به عنوان عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان تهران انتخاب شوم.

بیجنوند گفت: تاکنون چندین تالیف داشته ام و  بیش از 40 مقاله چاپ شده با درجه علمی پژوهشی و تخصصی در جشنواره ها و نشریات مختلف به چاپ رسانده و ارائه کرده ام.

 و ی بیان کرد: عضو انجمنهای متفاوت ملی و بین المللی هستم و در دوران دانشجویی در مقاطع مختلف به عنوان عضو فعال و سرگروه حلقه صالحین بسیج دانشجویی خدمت کرده ام و هم اکنون به عنوان معاونت علمی بسیج دانشجویی دانشگاه خوارزمی فعالیت میکنم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس