تازه های سایت

کد مطلب: 18769
13. ارديبهشت 1393 - 9:42
پایگاه خبری گرو: دبیر ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر شهرستان نهاوند گفت:12 مرحله تذکر لسانی در نهاوند انجام شده است

DSC00384

محسن امیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، گفت:تیم های تذکر لسانی در شهرستان نهاوند راه اندازی و تاکنون 12 مرحله تذکر لسانی بصورت گروهی در سطح ادارات، معابر و خیابان ها انجام گردیده است و 3500 نفر از ارشاد و راهنمایی های آمرین به معروف وناهیان از منکر بهره مند گردیده اند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به اینکه ارمغان بزرگ امر به معروف و نهی از منکر تحول بزرگ فردی و اجتماعی است افزود: امر به معروف و نهی از منکر در کشور های توسعه یافته به عناوینی مانند خود کنترلی و دگر کنترلی اجتماعی انجام می شود.

دبیر ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر شهرستان نهاوند عنوان داشت: با محوریت امام جمعه نهاوند، 4 نشست شورای معاونین برگزار گردیده است.

وی افزود: تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات و مدارس شهزستان با هدف ارتقا آموزش عمومی در اولویت برنامه های سال 93 می باشد.

امیدی در پایان حفظ سلامت روحی و اخلاقی در تفریگاه های نهاوند، به عنوان دروازه ورود اسلام به ایران را از سوی مراجع فرهنگی با اهمیت برشمرد.

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار