تازه های سایت

کد مطلب: 18712
10. ارديبهشت 1393 - 9:06
پایگاه خبری گرو: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند برنامه های هفته عقیدتی سیاسی این ناحیه را تشریح کرد.

SAM_37631

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام شیرزادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی برنامه‌های مختلفی توسط سپاه ناحیه نهاوند برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تقارن هفته عقیدتی با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم گفت: هفته عقیدتی سیاسی سبب می شود تا فضای حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در حال و هوای زنده کردن اندیشه های دینی و تربیتی استاد شهید مرتضی مطهری و آشنایی هر چه بیشتر بسیجیان قرار گیرد.

وی گفت: سپاه و بسیج با مجهز شدن به بنیه اعتقادی قوی می‌تواند در مقابل ایجاد شبهاتی که دوستان غافل یا دشمنان دانا مطرح می کنند بتوانند پاسخگو باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند گفت: مهمترین بحثی که در هفته عقیدتی سیاسی مطرح است بحث آموزش های عقیدتی سیاسی در سپاه است.

 وی گفت: سپاه به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و مجموع قسمت تربیت و آموزش عقیدتی با رویکرد تربیت محوری و معنویت افزایی تلاش به مسائل فکری، اعتقادی، اخلاقی و رفتاری دارد.

شیرزادی افزود: غبارروبی گلزار مطهر شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان، سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و برگزاری همایش بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی، بزرگداشت شهید مطهری و تجلیل از مربیان، نشست سیاسی و بصیرتی، گردهمایی سیاسی، کوهپیمایی و قرائت زیارت عاشورا درجوار قبور مطهر شهدای گمنام نهاوند درتپه ابوذر را از برنامه‏‌های شاخص این هفته در بسیج و سپاه شهرستان نهاوندعنوان کرد.

وی سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده اعلام کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نهاوند دیدار با خانواده‌های معظم شهدای فرهنگی را از دیگر برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی اعلام کرد و بیان داشت: به همین مناسبت غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای  گمنام نهاوند در دوران هشت سال دفاع مقدس توسط مسئولان برگزار می‌شود.

شیرزادی گفت: هدف اصلی از نامگذاری این هفته ارج نهادن به زحمات تمامی مربیان و فعالان عقیدتی و سیاسی که در زمینه تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج فعالیت میکنند.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین