تازه های سایت

کد مطلب: 18118
10. فروردين 1393 - 9:41
پایگاه خبری گرو: دبیرهیئت ورزش های سنتی و بازیهای بومی محلی نهاوند گفت: 220 تیم در مسابقات فوتبال جام نوروزی نهاوند شرکت کردند.

SAM_0606
سعید علی بخشی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو، با اعلام این مطلب گفت:این مسابقات با استقبال گسترده جوانان روبرو شده است و حضور این تعداد تیم که در نهاوند بی سابقه بوده نشان دهنده این موضوع است.

وی گفت:مسابقات فوتبال جام نوروزی امسال در شش منطقه نهاوند شروع شده و همچنان ادامه دارد.

SAM_0604

علی بخشی گفت: برگزاری این مسابقات در روستاها باعث ایجاد شور و نشاط در جوانان روستایی میشود و ما هر ساله در هیئت ورزش های بومی و محلی سعی میکنیم مسابقات را به با تیم های بیشتر و به بهترین شکل برگزار کنیم تا همه ی جوانان روستایی از این بازی ها لذت ببرند.

وی افزود: مسابقات امسال از 27 اسفند سال 93 در شش منطقه و در روستای های رزینی، چولک،وهمان،سفیدخانی،وسج و در بخش مرکزی با مرکزیت روستای فیازمان برگزار شده است.

سجاد سهرابی که به همراه علی بخشی مسابقات فوتبال روستایی را در روستای فیازمان برگزار میکند نیز به خبرنگار ما گفت: تعداد 40 تیم در مسابقات فوتبال امسال در این روستا ثبت نام کرده اند و با هم به رقابت می پردازند.

SS

سهرابی افزود:از تیم های حاضر در مسابقات امسال 33 تیم از روستاهای بخش مرکزی نهاوند و هفت تیم به صورت مهمان از شهر های بروجرد، برخوردارو اشترینان حضور داشتند.

سهرابی در پایان گفت: این سابقات تا 25 فروردین ادامه خواهد داشت و مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مسئولان شهرستان نهاوند برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین