تازه های سایت

کد مطلب: 18092
9. فروردين 1393 - 9:01
پایگاه خبری گرو: فرماندار نهاوند گفت: دکه های بدون مجوز سراب گیان نهاوند جمع آوری شدند

 

به گزارش پایگاه خبری گرو، امامعلی عبدالملکی با اعلام این خبر گفت: سراب گيان بزرگترين جنگل طبيعي غرب كشور است كه روزانه ميزبان گردشگران بسياري از نقاط مختلف كشور به عنوان يكي از مراكز مهم گردشگري در استان،كشور  و حتی سایر کشورهای جهان است.

 

عبدالملکی با بیان اینکه چند سالي است كه براي توسعه گردشگري در نهاوند و با هدف تقويت صنعت توريسم كار ساماندهي اين سراب آغاز شده است، گفت: علي‌رغم وعده‌هاي مسئولان گذشته، اين پروژه بعلت کمبود اعتبار هنوز به اتمام نرسيده است.

 

وی بیان داشت: در سال جدید قصد داریم ادامه طرح ساماندهی سراب گیان نهاوند در سه جبهه توسعه فضای سبز ،احداث مراکز خدماتی و توسعه پارک جنگلی کار به سرعت پیگیری و دنبال کنیم.

 

فرماندار شهرستان نهاوند عنوان کرد: در اولین قدم و در آغاز سال جدید به منظور رفاه حال و آسایش مهمانان و گردشگران سراب گیان دکه های بدون مجوز این مکان جمع آوری شدند.

 

امامعلی عبدالملکی بیان داشت: به منظور ارائه خدمات و فروش اجناس مورد نیاز مردم در این سراب واحدهای خدماتی دارای  مجوز و دارای شرایط و  تحت نظارت بخشداری و شهرداری گیان برپا می شود.

 

عبدالملکی گفت: سراب گیان نهاوند بعنوان بزرگترین جنگل طبیعی استان همدان با 220 هکتار وسعت و تپه تاریخی آن در آینده به یکی از مهمترین مراکز تفریحی و تاریخی و گردشکری استان همدان تبدیل خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: تسريع در كار تدوين و اجراي طرح هاي جامع ساماندهي سراب گیان بسيار ضروري است و اين امر نيز مستلزم تخصيص اعتبارات مورد نياز و هماهنگي و همكاري همه سازمانها و ارگانهاي ذي ربط در قالب برنامه ريزيها و سياستگزاري هاي صحيح و زود بازده است./مهر

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام