تازه های سایت

کد مطلب: 16622
3. بهمن 1392 - 9:41
پایگاه خبری گرو : فرمانده انتظامي استان همدان از کشف 280 کيلوگرم مواد مخدر طي يک عمليات مشترک خبر داد.
s_200_150_16777215_00_images_Social_10_taryak.jpg

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از نافع، سرهنگ "مهديان نسب" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي اقدامات اطلاعاتي صورت گرفته دو ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يك باند گسترده تهيه و توزيع مواد مخدر از نوع ترياك مشخص شد باند موصوف قصد دارد يك محموله مواد مخدر را از استان كرمان به فارس انتقال و از انطريق بخشي از مواد مخدر به استان همدان منتقل نمايند که اين موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارشناسان اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: طي هماهنگي به عمل آمده با پليس مبارزه با مواد مخدر استان كرمان و هدايت اطلاعاتي بعمل آمده خودرو حامل مواد مخدر در "ارزوئيه" از توابع استان كرمان شناسايي و طي يك اقدام عملياتي متوقف و راننده خودرو بنام "س- ر" دستگير شد.
اين مقام انتظامي در ادامه بيان داشت: در بازرسي بعمل آمده از قسمت بار خودرو مقدار 280 كيلو گرم مواد مخدر از نوع ترياك كه به طرز ماهرانه اي در آلات و ادوات كشاورزي جاسازي شده بود كشف شد.
فرمانده انتظامي استان همدان در خاتمه اظهار داشت: يكي ازاولويت هاي پليس به منظور ضربه زدن به قاچاقچيان مواد مخدرانجام ماموريت هاي فرا استاني با رويكرد پيش دستانه مي باشد كه نشانه رشد وهمكاري در سطح پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا است.

دیدگاه شما